Šta je novo?

S.T.A.L.K.E.R. 2

Realno gledano, od ove igre nema ništa, bar ne u skorije vreme, jedino ako neki drugi studio ne otkupi dosadašnji rad.
 
Da li neko radi na našem prevodu ?
 
Можда екипа из Балкан зоне која је радила и преводе за прва три дела.
Ако уопште имају текст за превод.
 
znaci next year tek krece da bude gaming year, dolazi sve ono sto se kuvalo za vreme pandemije :)
 
Za vreme pandemije bio period cistog developmenta, za vreme rata u Ukrajini peglaju bagove.
 
Хоћемо ли уопште дочекати ову игрицу?
Чекамо је преко 10 година.
 
Ja nadam se da hoćemo, do objave da i Diablo IV izlazi 2023. ovo mi je bila najisčekivanija igra.
 
Meh, trejler možda i previše otkriva, što je smor, bar meni.
Kako da se iznenadim nečim ako sam ga već video u trejleru? Za prvi deo, nisam ni video trejler i to je bilo fantastično. Nisam imao pojma šta da očekujem.
Na momente me palijanje u trejleru podseća na prvi deo Crysisa, taj ritam, zamena dodataka na oružju, smena brzine normalno-usporeno.
Super sve to izgleda... ali.
I na kraju Chernobyl ili Chornobyl pitanje je sad...
 
Kako da ne "otkrivaju" kad 80% fanova STALKERA nije sigurno:
-Dali ce biti nastavak ? (sa orginalnom atmosferom & modernom grafikom)
-Ako postoji realna opasnost da neki zapadni finasijer odrzva razvoj projekta i mozda forsira izdavanje i profit na - STALKER2-Far Cry ?
Mene (a i mnoge druge) raduju novi detalji (koji nam ne otkrivaju storyline)...
 
Ok, ja sam izrazio svoje mišljenje, ne volim previše otkrivanja.
Bitno da su zapadni finansijeri zadovoljni, verovatno će i biti ta neka primesa FC.
Drago mi je da vas raduju novi detalji, mada u ovom trejleru lepo oni ispričaše priču.
Osim ako je ovih 15 minuta nešto onako, usput ispričano i nema puno veze sa radnjom, onda ok.
 
Избацили јуче у групи:" 100 rads bar"
 

Prilozi

  • Screenshot_20220805-175802_Facebook.jpg
    Screenshot_20220805-175802_Facebook.jpg
    261.5 KB · Pregleda: 90
Znači mart 2024. :)
 
iXBT Games editor-in-chief, Vitaly Kazunov, has said that STALKER 2 will not be released until at least 2024-2025. Citing his own sources in a YouTube video, Kazunov reports that the project is currently in the stage of “permanent repair”.

According to Kazunov, issues started around six months ago during the invasion of Ukraine by Russia. Initially, STALKER 2’s development was put on hold, with development resuming again a couple of months later after relocating to Prague.
GSC ovo negira.
 
Volodymyr Yezhov was killed defending the city of Bakhmut in Ukraine's Donetsk region on December 22. He was one of the developers behind the successful video game S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, which was released in 2008. One of the game's characters, Loki, was based on Yezhov's face.
 
premijera u 20h

 
Da, nema tu SoC atmosferu, plus klise cut scene. Ovo lici na Metro.
 
Nazad
Vrh Dno