Šta je novo?

Rise of the Tomb Raider

Baš si zabavan...:vomit: Pitam se da li bi se ti u stvarnom životu uopšte usudio da priđeš takvoj devojci... a kamoli da joj kažeš takvu "šalu" u lice...
 
I kakve veze ovo ima sa temom??

flop :S:
 
Kako nema veze - MOVA tehnologija je super, a pitao sam se zasto se toliko cekalo na implementaciji iste... verovatno su last gen konzole kocile tu pricu. Ako tako nesto rade u TR-u mozemo da ocekujemo skoro pa fotorealisticnost ako ne izgleda, a ono makar animacije (ako to ima smisla :) ).

@2saint:
Mene si nasmejao matori, a verujem i nju :)
 
Kako nema veze - MOVA tehnologija je super, a pitao sam se zasto se toliko cekalo na implementaciji iste... verovatno su last gen konzole kocile tu pricu. Ako tako nesto rade u TR-u mozemo da ocekujemo skoro pa fotorealisticnost ako ne izgleda, a ono makar animacije (ako to ima smisla :) ).

@2saint:
Mene si nasmejao matori, a verujem i nju :)
Emix je mislio da priča o njegovom komentaru nema veze... komentaru koji je uzgred zabavan samo tebi i njegovom autoru... i možda osnovcima i onima koji su na tom mentalnom nivou.
MOVA jeste super... drago mi še što CD nastavlja da cilja cutting edge grafiku.
 
U svakom zlu ima neko dobro. U ovom konkretnom slucaju Emix kupuje Xbox One i seli se sobu ispod :)
 
Smor :( ova je jedna od retkih igara koju sam cekao :(...ajd sto nece biti za PS4 ali ni za PC? Stvarno?
 
WTF???? Ne, ne, ne.

Zasto bi ovo uradili sami sebi? Ok svi znamo da ce igra doci na PC kad, tad. Za PS4 nisam siguran ali ZASTO?? Sami sebi pucaju u nogu. Vec je najavljena igra za sve platforme.


Edit: Najverovatnije izlazi za PC i PS4 2016-te. Sta uradi M$ i grabljivice iz CD. Razocarali su me, pih. :mad:
 
Poslednja izmena:
Odakle ti ta informacija?
Svuda pise da ce biti samo za xbox one.
 
Ne pise, pise da izlazi za praznike za XONE, niko nije rekao da nece biti za PC. Naravno da ce da izbace igru za PC nisu 100% budale.
 
@2Saint4u Hoces da se kladimo... u PC kopiju igre, da izlazi?? ;)
 
M$ se ocajnicki grabi za bilo sta sto bi mu pomoglo da uvali Xbone sto vecen broju ljudi posto ga niko nece.
Ono st ovi iz CD ne kapiraju jeste da ce sa ovim potezom toliko da naljute PC i PS4 korisnike da bojkot ove igre kad je portuju i nije neocekivan.
Valjda su mislili i na to pa su se dobro ugradili kod M$.
Nema sanse da ovo ne dodje na PC, ali ce da se cekne bogami.
Setite se samo Ryse i kak oje on prosao kad Xbone ekskluziva?
Sve i da svaka susa koja ima Xbone kupi novi TR, to ne bi pokrilo troskove pravljenja igre a mani zaradu za CD.
 
Poslednja izmena:
To nece biti tesko postici, s obzirom da se prvi deo i nije nesto prodao. Ovako ce svaki Xbot da kupi igru, da bi podrzao omiljenu mu platformu, koja polako ali sigurno postaje sve manje relevantna igracka platforma.
 
Mozda hoce ali ako izbace za sve platforme.

Mnogi ali mnogi fanovi ce da kupe One samo zbog ove igre, to mogu da potpisem. Zalosno je ali istinito.
Eto sta konzole rade sto se gaminga tice, nemam komentar.

Ali ovo sto je M$ pokusao jos od najave XONE i sto i dalje rade je skandalozno i ne da treba da ih bojkotuju nego treba niko da ne kupi onaj VHS player iz 90-ih.


6+ miliona nije nesto? Najbrze prodavana TR igra u istoriji i najprodavanija u zadjih 10-12 godina.
 
Poslednja izmena:
Nije nesto u poredjenju sa konkurentskim serijalima. Assassins Creed ubija 30 miliona svake godine, Watch_Dogs ce uskoro preko 10 miliona. Cak i Sonijeve ekskluzive se bolje prodaju.
 
Sto je opet zalosno i ne znaci nista.

Ovo za WD me tek dotuklo jer nisam ni imao pojma, taj krs ne zasluzuje prodaju ni od pola miliona.
 
Nije nesto u poredjenju sa konkurentskim serijalima. Assassins Creed ubija 30 miliona svake godine, Watch_Dogs ce uskoro preko 10 miliona. Cak i Sonijeve ekskluzive se bolje prodaju.

AC serijal je sa 6 ili 7 nastavaka uspeo da napravi 70+ miliona prodatih kopija, kako se bese to uklapa u tu matematiku?
 
Da mislim da se nijedan AC nije prodao u tolikom broju, 30 miliona je ogromna cifra.
 
Ovo je dobar potez za MS... TR franšiza je tradicionalno popularna na Sony platformama i PC-u, tako da bi ovo moglo da privuče veliki broj igrača koji inače ne bi kupili XONE... Dobar potez i za SE jer su sigurno dobili solidnu svotu od Microsoft-a koja će im puno značiti u njihovoj današnjoj situaciji, a tu je i šansa da se igra proda bolje i dobije bolje ocene zbog prestiža koji uvek ide uz exclusive naslove.

Nema razloga da se bunimo, jer je jasno zašto je ovako... najbitnije je da igre kasnije stigne i na PC, što sigurno hoće
 
Da, izgleda da sam preterao sa cifrom. Tu je negde oko 12 miliona prodatih kopija Black Flag. Ne znam gde sam video tu cifru od 30 miliona ali znam da nije plod moje maste nego da je neko na internetu napisao tako.
 
Nista, sad znam da nevoljno moram da kupim Xbox sledece godine.
Mozda se i isplati zbog Tomb Raidera i Quantum Break makar. Mozda i spuste cenu na 299$
 
Dobra vest za dve velike kompanije i za retarde kojima se diže čim njihova omiljena platforma dobije još jednu ekskluzivu.
UŽASNA vest za sve ostale. Ja polako počinjem da mrzim ove sajmove kao što su E3 i Gamescom, gotovo da nema ničega zanimljivog za PCX igrače a ovek bude neka loša vest tipa nastavak neke multiplatformske igre je sada ekskluziva za jednu od konzola.:(
 
Citam na redditu i na twitteru, ljudi kazu da je samo timed exclusive i da ce kasnije pojaviti i na ostalim platformama.
 
Nazad
Vrh Dno