Šta je novo?

Retro Svet Mobilnih Telefona

Zasto ste premestili temu? Bila je na pravom mestu jer koga zanima mobilna telefonija posetice onaj deo foruma, nekako mi smeta sto je ovde sada.

Blagodarim :D

Super Amoled tog vremena :smoke:

siemens_s25.jpg


http://www.siemens.cz/siemjetstorage/images/image_42.jpg
 
Poslednja izmena:
Bravo momci, T28 je bio tel o kome sam pricao...legendaran. U to vreme su Ericsson telefoni imali neki poseban smek, jedino im je nokia uspesno parirala. Mislim da je pocela da odskace sa onim malim eye candy telefonima tipa 8210 i slicnim
 
8210, 6510 & 8310 to su bili onomad telefoni, ljudi se utrkivali ko ce imati manji telefon, a gle sad kako je :)
 
Ericsson A2628, Nokia 3330, Siemens CX65, Motorola MPx200, Nokia 6630, Samsung E900, Sony Ericsson w200i, HTC Magic, HTC Desire..+ Ericsson t39, zaboravih..:)
 
S tim sto je neko napisao da je Nokia 3510i prvi telefon sa ekranom u boji, a to je ipak Ericsson T68i. Jedan od telefona koje necu prezaliti, sa sve Ericsson T28 i T39 :)

68.jpg
 
t68i je ubedljivo najbolji telefon koji sam ja ikada imao :) u stvari imam ga jos uvek :)

btw, prvo je bio samo Ericsson t68m, 2001. pa tek onda Sony Ericsson t68i, ako se ne varam 2002. godine...

i nokia communicator 9200 je prvi sa kolor ekranom 2000. izasla ;)
 
Da, t68i sam zaboravio, imao sam ga, tj imam ga jos uvek, uubica telefon.. a t39 ima cak i gprs..:)
 
Da, t68i sam zaboravio, imao sam ga, tj imam ga jos uvek, uubica telefon.. a t39 ima cak i gprs..:)

t39 je imao i kvalitet izrade i kvalitet upotrebljenih materijala na visokom nivou ;) + bateriju koju i kad sad napunim (a nije paljen godinama) drzi dva dana bez problema :)
 
da, da, znam... isto i moj... mada ga prodajem, al u svakom slucaju je odlican telefon...
 
cekaj, lepo objasnim i navedem taksativno a ti ne bi rekao? :d bar da je tesko proveriti... i jos je t68i izasao tek 2002.... stvarno ne kapiram smisao tvog posta...

Hm. Mislio sam da on ima monohromatski ekran, a da je tek 9210i dobio kolorni 2002. (nakon T68). Ok. :)
 
communicator se ionako ne racuna u telefone :d
 
Ja nisam cesto menjao telefone, 8 komada od '99 do sad, i secam se svakog. nokia 3210 (jos je ziv i savrseno ispravan), pa ericsson r320, samsung a100 (ubedljivo najgori od svih, glup i kvarljiv), nokia 6210 (njega sam najvise voleo), nokia 7650 (uh, taj je bio bomba, prvi sa OS, mislim i prvi sa kamerom, jedina mana mu je bila samo 4 mb memorije, bez mogucnosti prosirenja), SE K750, Nokia e55 (koji koristim jos uvek kao drugi telefon) i HTC Incredible S. Interesanto je da nikad nisam prodao nijedan telefon, menjao sam ih kada se pokvare (osim 3210, njega sam dao burazeru).
 
images

najljepši telefon ikada
images

drugi po ljepoti
images

a na ovom kad sam provalio da može da bude mp3 plejer, e to je bila eureka.
Nikad više uzbudjenja niti sa jednim telefonom kasnije, kao što je bilo sa mpx200.
 
Eeeeh, kad se setim, mpx200, koliko sam se lozio na njega, dosta dugo sam je koristio..:)
 
Imam 2 komada MPx200. Oba u potpunosti ispravna. Na jednom Win2003, a na drugom Win 6.1. Odlican telefon. :)

Edit: akki: Malo sam na brzinu procitao i postovao. Ili si editovao post u medjuvremenu (dok sam pisao) ili sam propustio da procitam sve. A smisao mog posta... svaki post ima smisao. :)
 
Poslednja izmena:
Ma odlican telefon, ali ga je sestra dala drugarici koja ga je slomila, izgubila ili nesto vec.. jedini minus mu je bila baterija, mnogo malo je drzala...
 
ima li neko Nokiju 7650 (to bese prva sa symbian?)
 
jedini minus mu je bila baterija, mnogo malo je drzala...

To jeste. Na zalost. Mada sam citao bio na netu o modovanju Nokia baterije kako bi mogla da radi u MPx200. Zanimljivo. Ali meni tada nije uspelo. :)

I Ericsson T20 je bio legendaran telefon. 10 dana mu je drzala baterija! Za to vreme je to bio pojam.
 
Poslednja izmena:
Corvus Corax je napisao(la):
I Ericsson T20 je bio legendaran telefon. 10 dana mu je drzala baterija! Za to vreme je to bio pojam.

ja sam ga posedovao.10 dana u pocetku,mozda prvih 2-3 meseca.Najduže posle toga 7,sto je i dalje pojam za danasnje.A poruke besplatne znaci 30-40,pa 10-15min. razgouora.Fantastican telefon.
 
Poslednja izmena od urednika:
T20 je bio extra telefon :) Ja sam imao 3 komada (malo menjao boje :D) - onaj skroz bezz boje, pa onaj ljubicanstveni i onaj standardni sivi. I to se secam da sam u to vreme jurio iskljucivo Made in UK varijantu posto su oni from China :d bili nekako bzvz tj tastatura npr jednostavno nije bila ista (osecaj dok se kucka po njoj). A to je koliko me secanje sluzi bio prvi fon sa kojim sam se okacio na w@p i to sam bio u Hrvatskoj, koristio italijansku pre-paid karticu a nakacio se sticajem okolnosti na neki madjarski sajt (posto je telefon bio odande donet pa ostali unutra memorisani neki sajtovi :D ). Eh, a baterija...San snova ,)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno