Šta je novo?

Resident Evil 4 Remake

Nisam igrao osmicu, ali sedmica malcice naginje ka tome. Daleko da je open world, ali u poređenju sa ostalim delovima ima taj momenat gde deluje malo otvorenija iako je i dalje dosta linearno.
 
OW može biti vrlo zanimljivo. Od mene puna podrška, samo neka se pridržavaju formule sa dobrom atmosferom/ambijentom, kombata, zvuka, dizajna destinacija... Ali ako se budu glupirali sa konceptom branja i hordovanja sastojaka, da se smaram skupljanjem lišća i pečuraka da bih napravio serum, onda ću dobro razmisliti.
 
Pa i sedmica je suštinski tako nesto. Dvorište sa trailer kućicom mi bas dodje kao hub deo tog sveta.
 
Je l' opet first person i nastavak price iz 7/8?
 
Ajde da postavim ovde...


Dakle, najverovatnije open world! :cool:
Vidim da dobar deo igračke zajednice negoduje ali ako se ovo uradi kako treba ima da puca!
OW po meni jeste sistem odnosno tool da se poveća imerzija u igrama. Da se osećaš da si u samo malom delu jednog velikog sveta.
Nešto ne znam da li postoji ovakvih igara a da su jako otvorene.

Days Gone? Dying Light 1 & 2?

Možda nisu za poređenje, možda konceptualno drastično drugačije...ali šta znam, meni su sve navedene super (uz RE serijal, naravno). Jedini RE koji nisam "svario" je petica...
 
Nazad
Vrh Dno