Šta je novo?

Prodajem/menjam Redmi Note 9 Pro 6/64 Kao Novi - 2 kom - poklon po 4 maskice - može zamena; maskice za telefone Realme C21Y/C25Y

Oglas koji označava da se nešto prodaje ili menja za neku drugu stvar

blue

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
2,895
Poena
785
Moja oprema  
Laptop
HP 250 G7
Tablet
Realme Pad
Mobilni telefon
Huawei P30 Pro 6/128
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
1. REDMI NOTE 9 PRO 6/64 Dual Sim Sim Free Interstellar Gray - 6 meseci garancija - 150 EU
2. REDMI NOTE 9 PRO 6/64 Dual Sim Sim Free Tropical Green - 1 mesec garancije - 150 EU


Prodajem ili menjam dva potpuno ispravna i savršeno očuvana Redmi Note 9 Pro telefona. Jedan je Stellar Gray a drugi Tropical Green boje. Oba su dual sim i sim free (otključani za sve mreže). Koristili su ih moji klinci za igrice, net, fejs, zoom... Korišteni 98% vremena u stanu, nošeni van samo kad smo išli na more I tada nisu nošeni van apartmana. Od starta sa stavljenim staklom i silikonom. Uz same telefone ide full oprema - original ambalaža, original nenošene maskice i original brzi punjači - kod jednog nekorišćen (koristili samo jedan). Ide i mnoštvo dobrih maski. Kupac po potrebi bira polovinu maski sa slika - druga polovina ostaje za drugi fon. Prvi telefon ima još pola godine garancije (Sivi) u Vipu ostvariva preko mene, a drugi još mesec dana (Zeleni).

U Nedelju dolazim za Beograd (prolazim kroz Požarevac i Smederevo) te mogu i lično da isporučim telefone.

Može zamena za druge mobilne telefone uz moju ili Vašu doplatu. Dajte ponude. Može i zamena za Playstation ili Xbox konzole, kao i za televizore. Najviše mi odgovaraju jači mobilni jer klincima i hoću da uzmem jače - znači Poco X3 Pro, Mi 11 Lite 5G i sl. sa SD860/865/778/780 procesorima (može i Mediatek ekvivalenti). Naravno uz moju doplatu.

Slike 1 i 2

3. Maskice za Relame C21Y/C25/C25Y/C25S - komad 400 din

Ko uzme 2 ili više - 300 din komad. Imam samo te 4 maskice - naručio ćaletu, izabrao 2 ove pretekle.

Isto važi da u nedelju dolazim za Beograd pa mogu da ponesem da ne plaćate poštarinu.

Slika 3

Ponude na na PM ili na 0638189752 - Milan.
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    145.5 KB · Pregleda: 54
  • 2.jpg
    2.jpg
    260.8 KB · Pregleda: 54
  • 3.jpg
    3.jpg
    107.4 KB · Pregleda: 54
Prodata stavka 2
2. REDMI NOTE 9 PRO 6/64 Dual Sim Sim Free Tropical Green - 1 mesec garancije - 150 EU
 
Prodata i stavka 2
1. REDMI NOTE 9 PRO 6/64 Dual Sim Sim Free Interstellar Gray - 6 meseci garancija - 150 EU
 
Nazad
Vrh Dno