- Učlanjen(a)
- 25.11.2000
- Poruke
- 663
- Poena
- 619
...elem, problem mi je ovakav: hteo bih da prikljucim radio na line-in zvucne i da taj real-time zvuk snimam direktno na cd, a ne na hard, bilo bi lepo da se snima u mp3-ju, ali moze i klasican audio.....???
A pitanje, je naravno: kako??
A pitanje, je naravno: kako??