Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ima li neko voljan da posalje neki bonus na HDB???Nov sam tamo pa mi treba da povecam malo ratio.
Isti mi je nick.

Hvala unapred.
 
Poslao sam ti 100000 bp,kada odbiju 25% poreza dobićeš 75000.I iskoristi ovaj FL,neka kapću poeni.Pozz
 
krastavac,završen je FL :oops:
Ja nisam pogledao na vreme.
 
Da li neko zna sta se desava sa Brokenstones.club?
 
da li neko ima pozivnicu za beyond hd? (ako tako nesto uopste postoji, vidim da nije moguce prijaviti se, a nikako da uhvatim otvorene regsitraje)

imam naloge na
crna berza: 1681196050915.png
torrent leech: 1681196080155.png
hd torrents: 1681196106315.png
 
Freeleech na FL jos 6 dana
 
Juče sam upao na Concertos,odličan tracker.Koncerata koliko hoćeš,imaju bonus poene,koliko vidim nije težak za održavanje.
 
Nisam odavno nudio nešto. Nudim pomoć u vidu bonus poena na PTP, HDB i Crnoj Berzi. Kome treba boost za ratio neka se javi.
 
ako neko ima pozivnicu za cgpeers unapred zahvalan. takodje mogu ponuditi i pomoci sa poenima za CB. hvala unapred
 
Vidim da se dosta ljudi javlja da je dobilo PTP pozivnice pa da pitam i ja da li ima neka dobra dusa da udeli i meni jednu? Branicu je zivotom ako treba! :)
12 godina sam na TD - 3 godine na IPT i HDT dobio pozivnice ovde i bez ikakvih problema do dan danas. Jurim filmove francuske, korejske, spanske i druge kinematografije kojih bukvalno nema ni na jednom torentu pa bih okusao srecu na PTP.
Kad je kolega bandovic onako nenormalan dobio jednu valjda mogu i ja da budem iste srece!


1682452660022.png
1682452677773.png
1682452726510.png
 
Vidim da se dosta ljudi javlja da je dobilo PTP pozivnice pa da pitam i ja da li ima neka dobra dusa da udeli i meni jednu? Branicu je zivotom ako treba! :)
12 godina sam na TD - 3 godine na IPT i HDT dobio pozivnice ovde i bez ikakvih problema do dan danas. Jurim filmove francuske, korejske, spanske i druge kinematografije kojih bukvalno nema ni na jednom torentu pa bih okusao srecu na PTP.
Kad je kolega bandovic onako nenormalan dobio jednu valjda mogu i ja da budem iste srece!


Pogledajte prilog 387316
Pogledajte prilog 387317
Pogledajte prilog 387318

Imam vise seeda i uploada od tebe al ne trazim PTP sve se moze naci i bez njega previse je Izvikan,,,,,

Srecno
 
Vidim da se dosta ljudi javlja da je dobilo PTP pozivnice pa da pitam i ja da li ima neka dobra dusa da udeli i meni jednu? Branicu je zivotom ako treba! :)
12 godina sam na TD - 3 godine na IPT i HDT dobio pozivnice ovde i bez ikakvih problema do dan danas. Jurim filmove francuske, korejske, spanske i druge kinematografije kojih bukvalno nema ni na jednom torentu pa bih okusao srecu na PTP.
Kad je kolega bandovic onako nenormalan dobio jednu valjda mogu i ja da budem iste srece!


Pogledajte prilog 387316
Pogledajte prilog 387317
Pogledajte prilog 387318
Sa ovakvim pristupom i vredjanjem drugih vidjenijih članova u ovoj temi nećeš nikada dobiti tu pozivnicu, veruj mi.
 
@smiljo
Jesi se namirio sa poenima na PTP?Ako nisi reci da pomognem.
 
Može preko oficijane prijave na BTNu da se dobije pozivnica za PTP.
Min Master klasa, ja sam član 10.5 godina pa još nemam ni Elite, jednostavno "Minimum snatches" ljestvica je prevelika.
Za Elite treba 1000, ja imam 628, mogu samo da zamislim koliko traže za Guru i Master :)
 
Guru - 1500 snatches, 1.5 milion poena i 2.5TB materijala
Master - 3000 snatches, 3 miliona poena, 7.5TB materijala

Ja sam Master klasa tamo, ali za Overlord je stvarno previše niti me ta klasa interesuje :D
 
Nije to tako strašno, svučeš onih malih torrenata ,mislim da se računaju od preko 100mb.Svučeš gomilu dnevno,tako sam bar ja radio.
Svojevremeno.
 
Možda i jesi, ima ovde duplih naloga :)
 
Nazad
Vrh Dno