Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ja vec godinama kad skidam film ili seriju, pokupim imdb id i pravac rarbg. U bar dve trecine slucajeva sam nalazio ono sto mi treba, u varijanti koja mi treba. Tek ako nema tamo, trazim na privatnim trackerima.

Bio je to i odlicno uredjen, intuitivan i pregledan sajt, uvek na vrhu posteri novih/preporucenih filmova, cesto sam ulazio samo da tu bacim pogled sta se novo pojavilo...

Bas tuzna vest. Sve se nadam da ih je neko hakovao i da je ovo neka zajebancija, ali po svemu sudeci legit je, to bi bilo to...
 
Cudi me da nisu nikada trazili da se uplate neke donacije. Koliko je bilo clanova sigurno bi mogli da skupe pare za par meseci ili da kazu za godisnje odrzavanje treba toliko i toliko pa kada ko moze da uplati neku kintu.

Kada kazem clanova svi koji smo bili ili nismo bili registrovani smo na neki nacin bili clanovi ove grupe.

I ja sam pomislio da je neka zaj*bancija ali izgleda je stvarno dosao kraj. Jel ima neko neki predlog koji javni traker bi mogo da bude alternativa? Imam ja i privatne ali nije lose uvek imati alternativu.
 
Nisam koristio,na Kodiju sve ide sa FL, ali mi je žao.
 

Steta i tuga....😢😢😢
 
Baš šteta, 90% stvari sam skidao sa RARBG-a, a preostalih 10% sa privatnih/rutracker-a...

Kao što su ljudi napisali, RARBG je bio pregledan i uvek je imao svakakve formate od REMUX-a, pa do 2160p i 1080p. u različitim kompresijama...

Ono što mi se baš dopadalo je što je bilo serija u 4K formatu, što mi je često falilo na rutrackeru, a na PrivateHD-u su većinom filmovi... Koja je alternativa za serije? Bilo privatni bilo javni tracker?
 
Jeste šteta i biće udarac za komjuniti sigurno, pogotovo kod onih koji ne koriste privatne trakere, a ima ih mnogo više takvih. Što se javnih torent sajtova tiče najbolji je bio po svemu.
Biće zanimljivo sad videti kako će se na javnim snalaziti za remuksove pošto je samo FGT (sa RarBG-a) u 90% slučajeva radila remuksove koji se mogu naći na javnim. Ili će neka grupa krenuti da ih radi ili će krenuti da kače izdanja sa privatnih.

Mogao bi ovo da bude udarac i na one plaćene debrid servise ako se neka ekipa ne iscima da nadomesti sve ono što se skidalo i kačilo sa RarBG-a?
 
Da, to će još neko vreme biti dobro rešenje, ali će u jednom trenutku nesumnjivo postati problem sa novim naslovima, pošto koliko vidim proxy je stanje RARBG-a zaključno sa 23.5.

Valjda će se u međuvremenu naći zamena.
 
Neretko sam birao rarabg linkove sa RD, a svaki dan sam išao na sajt da vidim da li se šta novo pojavilo. I sad nemam pojma kako ću to ispratiti, jer je na rarbg to bilo jednostavno - uđem na filmove i gore se pojavi šta je novo.

Onda odem u opis, klinknem na imdb link, pa ako mi se svidi ide u watchlist.

A sad blage veze nemam kako da ispratim novitete.
 
Au bas bedak. Jedino sam njih koristio od javnih trakera... Mozda alternativa moze biti 13377x
 
Baš šteta, 90% stvari sam skidao sa RARBG-a, a preostalih 10% sa privatnih/rutracker-a...

Kao što su ljudi napisali, RARBG je bio pregledan i uvek je imao svakakve formate od REMUX-a, pa do 2160p i 1080p. u različitim kompresijama...

Ono što mi se baš dopadalo je što je bilo serija u 4K formatu, što mi je često falilo na rutrackeru, a na PrivateHD-u su većinom filmovi... Koja je alternativa za serije? Bilo privatni bilo javni tracker?


Pa imas na FileList serije u 4k.

Ja sam uvek ulazio prvo na rarbg pa posle privatni trackeri.Nekako navika odavno.Kao sto rece Banetov kum,udjes na rar da vidis sta ima novo jer je stvarno pregledno bilo.
 
Pored pojedinih privatnih trackera na koje se lako upada, ne vidim da je neka velika šteta sada. Ja ne pamtim kada sam nešto poslednji put skinuo sa javnog trackera.
 
Lako se i ispada, ko nema uslova da seed-uje u beskonačno stotine torrent fajlova.
 
Pored pojedinih privatnih trackera na koje se lako upada, ne vidim da je neka velika šteta sada. Ja ne pamtim kada sam nešto poslednji put skinuo sa javnog trackera.
Ja sam u poslednje vreme vise skidao sa rarbg nego sa bilo kof privatnog kojeg imam, prvo brzine su mi iste stim da pre na javnom vratim skinuto nego na privatnom. Na privatnim trakerima kao da se vise favorizuju ljudi koji imaju seedbox i da se na neki nacin svi kace na njiih a ja kada treba da vratim skinuto kao gladan sr*ti ide. Nije problem brzina neta, nego sto se jednostavno od skinutih tipa 50 gb ja vratim 20 gb a ono ostalo klaj klaj mile do isteka perioda od 2-3 dana obaveznog seed-a ako se ne ispuni 1/1 vracanje skinutog.
 
TD, IPT imaju lake uslove da se ostane, to svako može da ispuni. Naravno ko hoće da ispoštuje. Ko voli hit and run, onda javni.
 
Nadam se da citas sta drugi pisu ili samo pises ono sto mislis da treba da napises.

Lepo sam napisao da skinem tipa 50 gb za to vreme mozda uplodujem 20 gb i posle toga brzina rapidno opada iako ima idalje ljudi koji skidaju ali ne od mene, kao da se favorizuju na neki nacin ljudi koji imaju seedbox.

Nije meni problem da ceo dan bude ukljucen komp ali ako nesto skinem za sat vremena a to mogu da vratim za 2 sata a ja ni posle 2 dana ne uplodujem toliko onda sta je upitanju. Koji algoritam imaju privatni trakeri pa da ja ne mogu da u dva tri sada vratim skinuto. Ono sto skinem sa crne berze ako uvatim da je postavljeno sada onda uplodujem i preko onoga sto sam skinuo isto tako i na torrenthr gde je generalni problem ako ne uvatis torrent u vreme kada ima 1 seeder ili 2 posle toga nema nista od uploada, mozda nesto vratis a onda posle 3 dana da se drzi seed dok se ne ispuni kovta. Sve ja to ispunim nikakav problem ali ako na javnom trakeru sam na skinutih 100 gb znao da vratim 200 gb ne vidim sta je problem kod privatnih trakera.
 
I onda naidješ na neki materijal koji je mator i nema nijedan seeder, šta ćeš onda? :D Lako je skinuti na javnom noviji materijal, nikakav problem, ali šta ćeš sa nekim manje poznatim i starim?
S druge strane, na navedenim imaš bonus poene koje posle zameniš za upload. Totalno ti nebitno što nisi realno uploadovao ništa.
 
Da da bonusi, drzim seed na crnoj berzi poena tek da zamenim za neki manji pack od 6-7 gb ili da kazem Falkon Vision gde isto imam poena da mogu da zamenim za citava 2.5 gb. Na stranima je daleko bolje ali ako ja treba da drzim 50-100 torrenta ili mnogo vise da bi nakupio poena onda to nije posao. Niti hocu da toliko stvari cuvam i onda iz tog razloga cu pre skinem na javnom gde isto uredno vratim skinut sadrzaj iako znam da tu nema veze ali hteo ja ili ne dok skidam ono i vratim to sto skidam.
 
IPT - 10 malih torrenta i stalno da seed-u za bonus poene. Prežvakano milion puta u temi.
S druge strane, naziv teme je razmena pozivnica za torrent trackere, tako da to i nema baš veze sa rarbg i javnim trackerima. Da se ne ide više u off topic.
 
S druge strane, naziv teme je razmena pozivnica za torrent trackere, tako da to i nema baš veze sa rarbg i javnim trackerima. Da se ne ide više u off topic.
Tako je!

p.s. fali "hvala na razumevanju" 😁
 
U KODI Elementum (Burst) dodatku su izlistani skoro svi javni trekeri vredni pažnje. :)

1.png

2.png

3.png

4.png


A dobar deo ovih koji su izlistani kao privatni mogu da se vode pod javni jer je potrebna samo registracija :D

1.png

2.png

3.png

4.png
 
Poslednja izmena:
TL privremeno otvoren zbog gasenja RARBG-a, svako moze da se registruje uz invite kod: REFUGEERARBG

Lep gest, ok alternativa.
 
Nazad
Vrh Dno