Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Imam pozivnice za FileList , samo ozbiljni clanovi
I ti si ulovio VIP-a kroz Gift? :cool:

Imam i ja jednu pozivnicu za FileList, takodje samo za ozbiljne clanove i sa stazom na forumu.

Inace, ko nije ulazio skoro, na FileList-u su popusti u prodavnici do 11-tog septembra i svaka 24h moze da se otvori po jedna gift kutijica 😁

@nebeski.letac

Da li si dobio pozivnicu za IPT? Mogu ti ja dati ako nisi jos uvek dobio.
 
I ja dobih VIP na 11 dana na FL. Koji je tačno benefit, pošto vidim da ne daju pozivnicu uz to.
 
Mozes slati pozivnice (ako ih imas) i imas pristup invite delu foruma, mislim da je to otprilike to.

Ja upravo izvukoh u paketicu jednu pozivnicu, tj. invite kod koji istice kroz 48 sati, pa ako nekome treba FL nek se javi. Naravno, samo ozbiljni torrentasi sa stazom na forumu.
 
Ima li neko nalog na thevault? Zanima me da li tamo ima nekog vrednog sadržaja i kakav je treker uopšte.
 
tracker nije los, mada su me iz cista mira "uklonili" bez upozorenja bez bilo kakve moje greske i narusavanja pravilnika.
 
Jel TorrentDay down? Mislim, sajt im radi, ali mi je u klijentu sve crveno, i na njihovom sajtu pokazuje da nista ne seedujem. A ne mogu nista ni da skinem.
 
Moze pozivnica za Crnu Berzu
 
Pozdrav svima
Molim vas, recite tko je registriran na trackeru crna berza ima takve pjevače u Flacu Lossless
Vera Matović
Vesna zmijanac
Zehra Bajraktarević
Amela Zuković
Snežana Djurišić
Mira Kosovka
Ana Bekuta
Vaska ilieva
Beba Mihaljević

molim vas recite mi postoje li privatni forumi dostupni samo po pozivu ili privatni blogovi koji su dostupni samo po pozivu
Zanimaju me vinilni rip i cd rip FLAC
Imaš dosta na e-rock
 
Da nema neko mozda pozivnicu za Snahp forum? Blog umro na zalost...
Znam da nije torent u pitanju, ali se radi o pozivnici pa se pisem ovde :)
 
Moze li pozivnica za yuwabits? Treba mi da skinem andriju i andjelku i nista vise... Moze i torrent za skidanje ako nema pozivnica. Saljem dokaze i obecavam serovanje andrije i andjelku bar godinu dana ako nekom znaci
 
Imam par pozivnica za TorrentLeech, IP torrents, Yuwabits, Eliteunitedcrew pa pišite ako nekome znači.
Planiram da ovih dana okačim par torrenata na TV-vault pa ću nadam se i tamo steći pravo za pozivanje.

P.S. Da li ima neko bafera na RED-u da mi pomogne da napravim nešto uploada. Okačio sam desetak albuma Divljih Jagoda u FLAC (100% log) pa ako želite i možete, svucite :)
Hvala :)
Da li bi mozda i ja mogao da dobijem pozivnicu za Yuwabits sajt bio sam clan dok su bili na prethodnoj platformi ali sada ne mogu bez pozivnice da pristupim jer su registracije zatvorene?
Unapred zahvalan.
 
Ne znam gde da pitam, pa da probam ovde, koje torrent trackere smatrate najboljim izborom za lossless mjuzu, ne moraju da budu nužno privatni, čak i poželjnije ako ih ima javnih da im je baza solidna?
 
Tatataratira drugari,postoji li kakav dobri duh iz lampe da mi posalje pozivnicu za yuwabits pokusacu nekako da se oduzim pa makar sa cipi cipsom,pozdrav drugari
 
Da li moze neko da mi proveri za SuperPar koji se emituje na RTLu?
Prve 2 sezone, ja koristim ipt i speed.cd tamo nema.
Hvala
 
od domacih postoje samo yuwabits i crnaberza? koji je bolji ?
 
Nazad
Vrh Dno