Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Jel moze neko na PP da mi preporuci neke dobre trackere za knjige na domacim jezicima? Sto vise njih. Eventualno neki invite za iste.
 
ja sam skoro nasao neki blog sa google drive linkovima. shady as f*ck ali skinuo sam jednu sliku bez problema, vasilisa se zove, ko mu dade ime...
 
Drustvo jel mozete da proverite dal ima negde 1080p remux filma "The Grey Fox" iz 1982? Na TL-u nema, a ne mogu da nadjem ni na sajtu koji koristim za usenet. Samo bi bilo pozeljno da ima na nekim pristupacnijim trakerima kao sto su ili IPT ili BeyondHD ili PrivateHD tako neki. Dzabe mi ako ima na PTP ili HDB kada tamo verovatno nikada necu upasti :LOL: Na ovim ostalima vec mogu.
 
HD-Torrents

mod: izbrisan link zbog piraterije
 
Poslednja izmena od urednika:
Drustvo jel mozete da proverite dal ima negde 1080p remux filma "The Grey Fox" iz 1982? Na TL-u nema, a ne mogu da nadjem ni na sajtu koji koristim za usenet. Samo bi bilo pozeljno da ima na nekim pristupacnijim trakerima kao sto su ili IPT ili BeyondHD ili PrivateHD tako neki. Dzabe mi ako ima na PTP ili HDB kada tamo verovatno nikada necu upasti :LOL: Na ovim ostalima vec mogu.
Ima na PTP.
 
Jel ima eko pozivnicu za eyusubs, eventualno crnu berzu ili neki domaći treker a da nije yuwabits, mogu da ponudim FL.
 
zamolio bih da se vratimo na temu. hvala na razumevanju
 
Ima li negde film Kelti iz 2021, domaci autorski film?
 
Ako nekog interesuje yuwabits ponovo šljaka...
 
Imam pozivnice za File List,ozbiljni clanovi neka mi se jave.
Moj pozdrav
Kakav je tracker Filelist koji vidim ovde dosta hvale.
Sta sadzi konkretno filmove ili serije i koliko stare filmove i serije.
Clan sam na
karagarga
cinematik
cinemaz
avistaz
cinemageddon
Pozdrav Aleksandar
 
Moj pozdrav
Kakav je tracker Filelist koji vidim ovde dosta hvale.
Sta sadzi konkretno filmove ili serije i koliko stare filmove i serije.
Clan sam na
karagarga
cinematik
cinemaz
avistaz
cinemageddon
Pozdrav Aleksandar
Sudeci po trakerima na kojima si ne znam koliko ce Filelist da te zanima. Traker je vrlo dobar, ali pretezno je za filmove Holivudske produkcije i mozda po neki koji ispada iz te kategorije. Imaju svoje internal grupe playSD, playHD, playBD, playWEB, playTV. A pored njih uglavnom se kace i internali sa HDBitsa.

Prelak je za odrzavanje jer skoro sve je na freeleechu a plus se sa vremena na vreme daju i pokloni u vidu bonus poena, uploada, pozivnica, tokena pa i vip statusa.
 
Aktuelne 2 pozivnice za TorrentLeech.
Obavezno je da se drži ratio na 1+...
 
Otvoren je privatni tracker (general) TorrentSeeds. Djeluje ok, ja sam se registrirao pa eto ako kome treba dok još radi.
 
Nazad
Vrh Dno