Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Moze, posalji mi mail adresu u pp.
 
Hvala @zeroberto za pozivnicu!
 
Neke novosti o BTN-u?

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Cao malo sam izasao iz fazona, jel ima neko pozivnicu za neki dobar domaci torent sajt, gde ima sinhronizovanih filmova i crtaca, nekih kurseva itd
 
I mene interesuje IPT , iptorrents . Sve dokaze koje tražiš , poslao bih na PM .
Zahvaljujem unapred

Moze, od sada samo uz neki dokaz. Posalji sa mail adresom neki screenshot sa drugog trackera gde se vidi ul/dl.
Danas mi je onemoguceno slanje pozivnica na jednom od sajtova jer sam poslao pozivnicu na mail koji je vec izgleda bio vezan za banovani nalog.
 
Moze, od sada samo uz neki dokaz. Posalji sa mail adresom neki screenshot sa drugog trackera gde se vidi ul/dl.
Danas mi je onemoguceno slanje pozivnica na jednom od sajtova jer sam poslao pozivnicu na mail koji je vec izgleda bio vezan za banovani nalog.

Imaš PM ,
 
Poslate pozivnice

@ smiljo za EUC
@ Popovic Dusan za THR

@Dušan , imaš problem sa spojivosti , podesi ruter /otvori port .
 
POZDRAV SVIMA!
Interesuje me,dal bi neko mogao da mi pomogne oko pozivnice za yuwabits.net ? ? ?
(saljem email u "pm" )
HVALA UNAPRED!
 
Pozdrav svima,trazim pozivnicu za TorrentHR,trebala bi mi najvise zbog sinhronizovanih crtaca i stripova,evo mog ratia sa Yuwabitsa, http://imgur.com/a/kqT3H sigurno cu se drzati pravila trekera,prilicno dugo sam u torrent vodama.Ako jos nesto treba od dokaza na pm.Hvala unapred.
 
Ne mogu da pristupim na Awesome-HD,da li su oni menjali nešto?Kod mene je još uvek .net
 
Jel ima neko invite za Pedro,čuvaću ga ko oči u glavi:d
 
Moraš da budeš nekome mnoooogo dobar prijatelj da bi taj žrtvovao svoj status da ti da pozivnicu. Tamo pozivalac snosi sa pozvanim eventualne posledice, pa ko će da rizikuje?
 
Moraš da budeš nekome mnoooogo dobar prijatelj da bi taj žrtvovao svoj status da ti da pozivnicu. Tamo pozivalac snosi sa pozvanim eventualne posledice, pa ko će da rizikuje?

Zar sam jedan invite podelio a da nisam rizikovao svoj status?
 
Čitao sam danas tutorijal o pomenutom trackeru i poželeo ga.Ako i ne bude nema veze,probao sam;)
 
Meni je paradizo dao dosta pozovnica, a ne poznaje me.
Uveo me je i u bolje trakere.
 
Ja da imam dao bih mu.

Sent from ass
 
Meni dao IPT pre nekoliko godina isto bez ikakvih uslova. Sto sam višestruko vratio kolegama na forumu kao mali doprinos.
Sto se mene tiče paradizo je najveći davalac pozivnica na bechu.

Sent from my D6603
 
Slazem se.

Sve moje pozivnice do sada su od drugih forumasa, ali vidim da covek nudi i cesto i bogato
desismileys_3169.gif
 
Nazad
Vrh Dno