Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Otkud sam i tražio.He,he
 
Nisam očekivao da bi mi neko dao
 
Poslednja izmena:
Jel moze neko da objasni kako pretraživati stvari na FL. Čim kucaš nešto generalnije izbaci zilion razultata, probao navodnike i da razmak zamenim za + ali isto. Pitam ovde ako neko zna direkt, jer me mrzi da pretražujem po forumu koji nije na engleskom
 
U polju gde stoji "Nume,Descriere" izaberi samo "Nume", a u sortiranju umesto "Hibrid" stavi "Data" ako želiš prvo novije torente.
 
super, hvala na pomoći. Ne gledam šta i kako po tim opcijama, baš sam plug and play coek :)
 
Ljudi,

zivim u Svedskoj. Imam cetvorogodisnju cerkicu koja raste ovde. Voleo bih da ne zaboravi srpski jezik. Voli da gleda crtane sinhronizovane na srpskom.
Moze li, molim vas, neko da mi posalje pozivnicu za Yuwabits?
Mozda imate neki drugi predlog gde bi mogao da skidam crtane shronizovane na srpskom.

Hvala unapred.

[email protected]
 
Poslednja izmena:
@Monk Psycho dobio UHDBits
 
PTH je prekršten u Redacted
 
Moze li neko ko je clan na nekom muzickom trekeru da pogleda imaju li ovaj album,jer ga ja nigde nisam uspeo pronaci i gde ga nadjem mrtvi su linkovi:VA-Jamba Hits Vol 1 CD FLAC 2004 Znaci samo me zanima da li ga ima negde,Hvala unapred.
 
Jel može IPT pozivnica ko ima? Razmišljao da li da tražim jer već imam Filelist i prezadovoljan sam njime i napravio sam vrh buffer sa seedboxom isto kao i na Freshon na FL 2TB-a, na Freshon preko TB-a. Na TL mi je bolje stanje nego pre seedboxa naravno ali opet nije ni blizu kao na ova dva pa mislim da mi on neće biti previše od koristi sa kućnom konekcijom tako da sam se odlučio za IPT pošto sam čuo da je lakši za održavanje. Takođe imam i seedbox još 10-ak dana pa mogu i fin buffer i tamo u startu da napravim.
 
Ma FL je prelak čak i za ovaj naš (većinski) kućni bedni upload. A uz to je i ubica traker ima svaki živi film. Jedina mu je mana, po meni, što su bolje sidovani 720p enkodi od 1080p i to bukvalno za 90% filmova tamo, pa se za neke naslove desi da ima 720p i to dobro seedovan a 1080p ima 0 seedera. Još jedan razlog što hoću još jedan general kao IPT. E sad znam i da FL ima problema sa tim search enginom jer recimo otkucaš Suicide Squad ima da ti izađe sve za tja film + još neki rezultati koji nemaju vezu sa tim, ali meni ne smeta to uopšte. TL ima po meni vrhunski search al brate mili preteraše ga koliko su teški za održavanje.
 
Poslednja izmena:
Uzmi cvijo IPT. Sve je jaci i seed je, uz FL, tamo najbolji. (Ja trenutno nemam poziv) Poredjenja radi, FL je ipak laksi za odrzavanje jer je prelak.

Inace, piratstvo od sinoc nacisto poludelo ... warez vec danima pao, sinoc tehparadox-vratio se popodne, ne radi Berza, ne radi NCore, Partis se pojavi i nestane ...
 
Primetio sam i ja tehparadox da je bio u problemu pre neki dan, sad je sve ok. A warez-bb ne znam, možda su ga ugasili a možda i imaju neko malo duže sređvanje. Mada njega i ne posećujem puno.
 
Ja vise volim warez, ali oba su dobra rezerva trackerima kad je stani-pani :d
 
Pozdrav drugari ;)

Već neko vreme ništa ne skidam. Razmišljao sam da skroz prestanem sa torentovanjem. Ne prijavljujem se ni na trekere.

Sa par članova sam razgovarao preko privatnih poruka i rekoše mi da se bar prijavim na treker s vremena na vreme kako mi ne bi omogućili pristup kada sam već upao na najjače.

Za sebe znam da neću skidati ništa ali ako se neko u familiji poželi da pogleda nešto, eto čisto da zbog toga ostavim.

Jedan član mi je predložio da napravim skriptu koja se automatski pokrene posle X dana i loguje se na trekere, tako da zaboravim i prijavljivanje.

Da li neko može više o tome da napiše, kako se kreira skripta (bat fajl), šta je gde potrebno uneti ili linkove?
 
Ja bih i to izbegao :d

Jednostavno želim da zaboravim da sam na trekerima.
 
Zašto želiš da zaboraviš? [emoji2]

Igrice: ne igram ih godinama.
Filmovi: bio veliki filmofil, gledao sve redom, sada svaki film prekinem posle 15 minuta.
Serije: trudio sam se da ih prihvatim i gledao na silu ali mi nikada nisu legle kao filmovi (ranije dok sam filmove gledao svaki dan). Postoje određene koje su prijatne za gledanje poput "Bolje pozovite Sola" ali sve je to "gledam da bih odgledao".
Muzika: Mnogo mi je lakše da platim i koristim Deezer (postoje i Spotify, Tidal...) za razliku od muzičkih trekera gde se noću budim da uhvatim freeleech par albuma da bih mogao da napravim upload i skinem par albuma, plus diskovi, RAID - da bi to sve ostalo sačuvano. Ovako samo otvorim aplikaciju i slušam šta mi se sluša, plus sam više za to da slušam radio nego da sam biram.
Knjige: kupim, pozajmim od nekoga.
Aplikacije: legalan Windows, legalan Office 365, ostali legalni programi (na primer Adobe Acrobat sam zamenio sa PDFTK Builder, jeste par klikova više ali ima svojih prednosti). Gledaću da se prebacim na Mac kada bude viška para.

To je to u suštini.

Nisam se zainatio pa da kažem: E sada neću iz određenog razloga da skidam bilo šta sa trekera.
Jednostavno, koristio sam godinama trekere, vremenom postalo dosadno i to je to.
Dobio puno pozivnica, puno podelio, neke naloge sam poklonio (poput FileList-a sa preko 15TB uploada), neke ne mogu da podelim zbog dogovora sa osobom koja mi je poklonila pozivnicu, koristio SeedBox, seedovao 24/7 do 6TB, par puta pokušao da se vratim, kupovao nove diskove, imao veliku brzinu downloada...
 
Tačno znam kako ti je :D I meni je tako došlo bilo pre neku godinu a imao sam pitaj Boga kakve trakere. Najjače je što sam na većinu upao slobodnim registracijama. HD-Torrents, Awesome-HD, Torrenleech (prvi put :d), RevTT, HDClub, Torviet, HD-Space (prvi put :d) jedino na Bit-HDTV sam preko pozivnice i to sa nekog stranog foruma, zaboravio sam i kako se zove.

Sve sam podavao pre 2,3 godine i batalio torente. I onda pre godinu dana ponovo se bacio na torentovanje pa sam se registrovao na TL, HD-Space, HD-Area (nek joj večna slava), Filelist i Freshon sam preko pozivnica, Partis, PrivateHD, UHDBits, T411 i na svim sam napravio dobar buffer ali sad gledam da ostanem na 2,3 trakera, poželjno general gde ima sve i svašta, i da samo njih koristim. Ponovo sam došao u situaciju da se pitam a šta će mi ovih 10-ak trakera koje imam a aktivno koristim 2. :D
 
Ja imam sve neke nebitne: BTN, PTP, PTH, Apollo, HDBits... :p
 
Nazad
Vrh Dno