Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Pre svega niko ne zna za da li sam banovan ili ne.Mozda lazem da bi imao po 20 naloga kad i ako me banuju.A jos manje zna da li sam ikada dobio pozivnicu ili preporuku za bilo koji privatni torrent.
Jos jednom molim ako neko ima preporuku za BCG.
 
makan:cime su to trekeri zasluzili da dobiju donaciju

To ti je slicno kao kad bi tebe neko pitao da odgovoris cime si ti zasluzio da budes clan nekog popularnog trakera i skidas par TB godisnje, nisi nikad donirao a usput fejkujes up... kad crpis stvari realno je da deo bar ako ne isto i vratis... da li ces da seedboxom nadomestis ratio ili ces vip statusom da budes na ratio imun...ili pak ponekom donacijom malom pokazes da si tu negde....na glupo pitanje dobijes glup odgovor.......imas public trakere pa cepas do mile volje(stim da i tamo je ljudski da ponekad ubacis neki evrić jer traker nije tu postavljen gde je zbog tebe, vec ga ti trazis, ides na njega i searchujes mu bazu)
 
Poslednja izmena:
Vecina donacija je "uglavnom" predvidjena za tehnicke mogucnosti odrzavanja trackera, ali to ne sprecava mnogo njih da i ponesto zarade...
 
Ne vidim tu nista lose ako im prelije koji dinar..
 
To ti je slicno kao kad bi tebe neko pitao da odgovoris cime si ti zasluzio da budes clan nekog popularnog trakera i skidas par TB godisnje, nisi nikad donirao a usput fejkujes up... kad crpis stvari realno je da deo bar ako ne isto i vratis... da li ces da seedboxom nadomestis ratio ili ces vip statusom da budes na ratio imun...ili pak ponekom donacijom malom pokazes da si tu negde....na glupo pitanje dobijes glup odgovor.......imas public trakere pa cepas do mile volje(stim da i tamo je ljudski da ponekad ubacis neki evrić jer traker nije tu postavljen gde je zbog tebe, vec ga ti trazis, ides na njega i searchujes mu bazu)
ja ovde ne vidim ni jedan razlog zasto bi trekeri bi primali donacije ;)
jedini trosak koji oni imaju jeste placanje servera koji kosta oko 60-80 eur :) pa ako vlasnik nema 80 eur u dzepu nego ide i trazi donacije pa bolje da zatvori sajt. Ajde da je taj treker ima original sadrzaj, nego je sve manje copy paste ;)
evo primer BCG nisam tamo ali eto dal sam tracker postavlja neki svoj specijalni sadrzaj ili je copy paste ;) ili recimo SCC kako se vec zove dal je to original sadrzaj ;)
 
Zato sam jedino i dao kinti hdbitsu- jer je to jedini tracker bez kojeg ne bih mogao i jer stvarno imaju sjajna izdanja koja nigde drugde nisam video.
 
Na HDBits jedini "original" sadrzaj jeste encode filma koji je neki clan skinuo COMPLETE BLURAY sa nekih kineskih sajtova koji naravno ni jedan dinar nije ulozen i uradio encode sa vecim bitrateom. A WEB-DL materijal je ripovan sa iTunes-a sto mu dodje kao "original" ali za tako nesto ako neko zasluzuje donaciju onda zasluzuje grupa koja je to izbacila :) a ne HDBits sajt jer HDBits ne pokriva troskove tog materijala.
 
ja ovde ne vidim ni jedan razlog zasto bi trekeri bi primali donacije ;)
jedini trosak koji oni imaju jeste placanje servera koji kosta oko 60-80 eur :) pa ako vlasnik nema 80 eur u dzepu nego ide i trazi donacije pa bolje da zatvori sajt.
???

Da, stvarno su cicije sto nece da izdvoje sedminu plate da bi mi imali odakle da skidamo gluposti.
 
Na HDBits jedini "original" sadrzaj jeste encode filma koji je neki clan skinuo COMPLETE BLURAY sa nekih kineskih sajtova koji naravno ni jedan dinar nije ulozen i uradio encode sa vecim bitrateom. A WEB-DL materijal je ripovan sa iTunes-a sto mu dodje kao "original" ali za tako nesto ako neko zasluzuje donaciju onda zasluzuje grupa koja je to izbacila :) a ne HDBits sajt jer HDBits ne pokriva troskove tog materijala.
Wow, imas li nalog na hdbitsu?
 
Jel jos kod nekog par dana vec unazad zeza CHD tracker da treba vise puta da se refresuje stranica da bi se otvorilo bilo sta ?
 
Poklanjam pozivnice:

iptorrents x1
torrentleech x2
hd-torrents x3
hdspace x4
hdme x5
bit-hdtv x15
awesome-hd x4
karagarga x1

1. Najvažniji uslov, da koristite tracker. Toliko sam pozivnica podelio a da ljudi nisu ništa skinuli sa trekera. Onima kojima se tako nešto desilo, neću dati pozivnicu.
2. Iskustvo na forumu, 50+ postova. Ako baš baš baš baš želite neki tracker (a ne ispunjavate ovaj uslov) pošaljite pm sa nekim ratio dokazima pa ćemo videti.
3. Da ne varate, ovo je moglo pod 0.

Postavite u ovoj temi šta želite, ako nešto želite.

:wave:
 
Može, pošalji mail.
 
Radi sajt ali nije pročitao uputstva kako da aktivira nalog. Može bit-hdtv ako hoćeš.
 
Poslednja izmena:
Jel moze meni neka torrent pozivnica cisto da se oprobam, jer sve do sada nisam sa torrenta skidao vec samo sa wareza. Hvala!
 
Nazad
Vrh Dno