Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Jel ima neko pozivnicu za leecherslair (ako i dalje postoji) ili neki tracker tog tipa gde ima svega.
 
Poslednja izmena:
Pozivnica

Da li neko moze da mi posalje pozivnicu sa sajta yuwabits.net.. nesto su mi blokirali acc.. pa ako neko ima neka mi posalje na mejl [email protected]... Hvala
 
Otvoren je:
http://www.horrorcharnel.kicks-ass.org/signup.php



Uh, gde se seti tog trackera. Secam se da je vlasnik stalno slao srceparajuce mailove iskajuci novac za "servere" (verovatno za jagnjetinu pod sacem :D)
Elem, idi na http://rutracker.org/forum/index.php, ne treba pozivnica a nema cega nema.

Izgleda fino, samo me malo ruski j:).
A sta fali llairu:) Nije bilo nesto mnogo stvari, al je bio brz. Ne znam sta mi se desilo sa akauntom imao sam ratio skoro 10 i sigurno 2-3000 bonusa... ne znam da li su ugasili treker ili me izbrisali zbog neaktivnosti... A znam i ja da su kukali non stop :D, a tako svi trekeri realno :)
 
da nema neko pozivnciu za sciencehd.me imam da ponudim par pozivnica za

Filelist.ro
TorrentLeech
bitgamer
BitmeTV
 
Da li možete da mi preporučite neki dobar tracker za HD filmove (da ima i starije i novije) a da se ratio održava na osnovu vremena seed-ovanja a ne isključivo uploada (kao na primer BTN). Nije mi problem da držim seed danima ali sam upload mi je komično mali pa nikako ne bih mogao da naguram ratio...
 
To je nesto sto vi noob-ovi nikada necete imati prilike da probate :p
 
Nisam ni znao da postoji ovaj site do njega.
:D
A inache pola zivota seedujem i skidam, pa reko da zamolim ak neko ima odma` :D
 
Sta vam je sa tim postovima, onaj dumper ima barem 100 postova a razmenjuje trekere k'o slicice.
 
Jel neko vec objasnio ovde kako se loguje na blackcatsgames preko onog fake sajta na njihovom domenu, trazim ali ne mogu da nadjem u ovoj temi..
 
Resetovao sve, sljaka sad, thx Stig.
 
Poslednja izmena:
Nasao ali nije pisalo, pa sam na recover odradio reset i u tom novom je tako doslo kako si sad napisao..
 
Nazad
Vrh Dno