Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

To nije djabe nego ti zaradis uploadom inace to sam ja radio medju prvima pa mi dosadilo iako sam zaradjivao po 300$ mesecno :d a sada neverujem da te cifre mogu da se dostignu.

Sve sto zaradim stavim sebi u dzep i ne kupujem premium naloge i ne placam seedboxove ali to nije poenta moje price. Nacin za download koji sam otkrio moze da koristi svako i ne zahteva bilo kakav upload ili tome slicno.
 
Aj sad objasni ljudima sta radis? mozda je covek haker pa akne banku pa ima kesa rapidleech server :D
 
Pa jeste zanimljivo to je isto ko ona sprdnja sa dandyjem slali mu ljudi 1000 PM-ova dnemno :d
 
ozbiljno, reci nam, niko te ne zeza, samo su svi malo uvređeni tvojim pomalo arogantnim stavom...

edit: dobro me potseti za dandy- ja :D
 
pozzz drugari
jel ima neko invite za http://www.blackcats-games.net/ i/ili Cinematik.net i/ili hdbits.org ili neki sufisticiran striktno za horrore (bilo privatni bilo javni) ali me najvishe zanima ako neko ima blackcats-games.
Ak ima nek mi posalje pm hvala u napred.
 
Baja jednostavno cituje ratio. Kako niste skapirali jbt do sada ?
 
Ovo je smešno kako vas loži čovek :D
Hvali se kao po forumu , ali neće da kaže šta i kako .

Kao deca neka :d
 
Pa nije cheatovanje ratia "bolje od torrenata" :d.
Zasto se ljudi toliko pate sa torentima

Garantujem da krade komsiji wireless, a da drugom presrece download :d.
 
Šta god ti to radiš sigurno nije komfornije od torrenta. Imaš par trekera koji su bitni, gde sve ima, ako treba film ideš na jedan, program na drugi, muzika na treći, pretražiš i skineš. Nema obrisanih linkova, lista za download u onim menadžerima... Prošle godine sam dao 10$ za box i imam sad sigurno još godinu da gulim sa tim. Ako se pare tako zarađuju, samo napred, i pazi da te ne uhvate.
 
Plus, vreme je novac. Dok ti lupas glavu i gubis dane ispadajuci pametan, ja platim najosnovniji box jednom u 6 meseci.
 
Pa nije cheatovanje ratia "bolje od torrenata" :d.


Garantujem da krade komsiji wireless, a da drugom presrece download :d.

Pa u sustini jeste ako ne te ne provale. Onda fakticki samo placas pretplatu za net.
 
Al vas covek potpalio pa pobegao glavom bez obzira :D

I ovaj HDtorent malo malo pa im pukne sajt :(
 
Poslednja izmena:
BTN otvoren...

12 HOURS OF OPEN INVITES

Oh... hey. Tomorrow arrived.

Recently we had an issue with our system that caused seed times to be improperly tracked, meaning that many people were shown as having erroneous hit and runs. Most of you probably didn't even notice it, but in any event, it was an unfortunate bug. I suppose it would be cliché at this point to blame ES, but I'm going to do it anyway. *shakes fist at ES*
This issue has since been fixed, and 2 weeks of seed time has been added to any torrent active since February 29th 2012. If you still have hit and runs it is likely that these are genuine and not caused by the recent issues.
We want to thank the members of BTN for being patient during that time while we were working on getting the problem resolved. To that end we have decided to open invitations to all members for 12 hours.
 
Poslednja izmena:
Ajde dajem pozivnice za btn, samo serije, no ratio, požurite.
 
Slobomo dobio za btn, samo jedna bila, imam još 2 koda za interview ako nekome treba.
 
Thx dexyco :happy:
 
Ja imam 3 komata za one koji ce biti fini na istom. :D Znaci tracker je za serije, najbolji tog tipa, ne treba odrzavati ratio, samo seedovati 24h za epizodu, ili 120h za sezonu, mora u kontinuitetu.

Ne bih da kvarim zabavu ali najbolji i najstariji trekeri za serije i drugi TV sadržaj je BitMeTV :)

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2 Beta-4
 
Smešno je porediti ova 2 trekera :D

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2 Beta-4
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno