Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

CHDBits je down, barem meni... tj dobijam internal server error 500.

Jel koristi neko uTorrent + awesomeHD.net? Izbacuje mi da mi client nije azuran, pa me zanima koji build koristite da ne isprobavam sad prethodnih XX verzija uTorrenta, meni je 3.1.2 verzija, build 26729.
Znam da mi je sa nekom prethodnom verzijom radilo, iako je bila 3.1 ili 3.1.2, iako oni na sajtu zvanicno podrzavaju 3.0 i 3.0.1 samo (a i ovaj 3.0.1 na softpediji ne mogu da izvalim koji je od silnih 3.0 beta i 3.1 RCova ... ).
 
@dule0911: Evo obavestenja sa AwesomeHD.

With reports coming in from other trackers and bug reports in the uTorrent forums of uTorrent 3.1 not banning peers for sending bad data we have taken the decision to remove uTorrent 3.1 from the client whitelist within the next 24hours.

If this affects you, you will need to downgrade to an earlier version of uTorrent. Older versions can be found on http://filehippo.com (we recommend uTorrent 2.2.1)

Mada, ja bih ti licno preporucio da probas ovaj: http://deluge-torrent.org/
 
Poslednja izmena:
Plus mi uTorrent odgovara zbog remote-a na androidu, pogotovo verzija 3.. Nista, vraticu onda na neki 3.0
 
Za rutracker bar ne treba pozivnica, moze da se registruje svako i pogleda sta ima od flac materijala pa sta nadje on skine, a za ono sto ne nadje dodje ovde i moli za invajt za neki muzicki tracker.
Ne razumem.
Ja na rutrackeru nisam nasao to sto trazim, upravo o tome i govorim.

Elem, jos trazim TorrentSnatch.
 
Znam, ali mi bode oci ono crvenilo u uTorrentu :)

Vraticu se na 3.1.2 za par nedelja kad sve srede...
 
Mali off:

Poznanica pokušava da nađe neke albume New African Worldbeat (vol. 1-4) već neko vreme, znam da ih nema na what.cd, pa ako bi neko bio ljubazan da samo proveri na drugim music trackerima (waffles.fm i sl) da li ih kojim slučajem ima.:)
Tnx! :wave:
 
utorrent 1.8.5 zakon. Za one koji se pitaju sta da koriste ...
 
^^
I mene to zanima :D
 
Najbolje mi radi. Nema reklama. Jednostavan interfejs. Na svim trackerima je dozvoljen. Sta ces vise ? ;)
 
Menjam what za waffles.

Samo za starije članove uz par dokaza sa drugih trekera. Javite se na PM.
 
@TheCyA i ostali koju su na torrentleech-u. Reg. sam se tamo, pustim film da skida, nista se ne desava. Napominjem da mi svi ostali torrenti rade normalno. U cemu je fora sa torrentleech-om pa nece da krene download ?

EDIT: Krenuo posle 20-ak minuta lerovanja !!
 
Poslednja izmena:
@TheCyA i ostali koju su na torrentleech-u. Reg. sam se tamo, pustim film da skida, nista se ne desava. Napominjem da mi svi ostali torrenti rade normalno. U cemu je fora sa torrentleech-om pa nece da krene download ?

Za nove clanove postoji cekanje za nove torente,moras da cekicas jedno 15 sati koliko se secam.
Pravila. :)
 
@mige: procataj pravila tamo bice ti jasnije, npr. nov torent ne mozes da skidas dok ne prodje odredjeno vreme ALI mozes da ga seedujes ODMAH ako ga imas na hardu, tj. ako si ga vec skinuo odnekle pod uslovom da je 100% identican.
 
Ne mogu da nadjem na sajtu TL-a koliko ima registrovanih korisnika, a nekad je moglo na verziji 1.0.
 
eThEh.png
 
@mige: procataj pravila tamo bice ti jasnije, npr. nov torent ne mozes da skidas dok ne prodje odredjeno vreme ALI mozes da ga seedujes ODMAH ako ga imas na hardu, tj. ako si ga vec skinuo odnekle pod uslovom da je 100% identican.

Kakav je tracker sto se tice odrzavanja ratia. Seed mi ne prelazi 1kbs.
 
Poslednja izmena:
Kakav je tracker sto se tice odrzavanja ratia. Seed mi ne prelazi 1kbs.

Pa nije lako za novajlije, treba znati sta skidati, sta ce biti popularno, ni sa boxom nije laganica. Najbolje je u pocetku skidati sa drugih trackera pa seedovati na tl. Idi na tl, pa help, pa skroluj skroz dole i iscitaj sve za partial i outside seeding, to pomaže.
 
Meni se pak pricinilo bas lako sa seedboxom. Kad sam ga uzeo pre par meseci, nagurah solidnih 1,5TB.
Samo zgrabis sto brze. Ako se ne varam, uglavnom se odmah i ostvari nekih 1-2 MB/s upload brzine po torentu.

Mada, utoliko je i teze odrzati ratio onima bez boxa. Ali, to je manje-vise svugde problem, i oni seed poeni (kojih nema na TL) ne pomazu previse.
 
Ne znam, ja sam na tl-u nabudzio 500GB bufer-a za mesec dana sto smatram da je malo, iako sam skidao hot torente i seedovao ih dugo. Valjda su me pojeli gigabitni box-ovi.
 
Nazad
Vrh Dno