Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

I ja sam bio tri-cetiri godine clan, master klasa, pa su me izbacili zbog toga sto sam dobio pozivnicu protivno njihovim pravilima. Uglavnom ti elitni trekere ne vole da se njihove pozivnice dele na javnim delovima foruma koji su dostupni svim clanovima.
 
Mene su banovali na BTN-u, bukvalno nemam predstavu sto. Nisam imao nijedan H&R, nije zbog neaktivnosti sigurno jer stalno nesto skidam, a i desilo mi se vec jednom da su mi disejblovali nalog jer nisam 3 meseca usao na sajt, pa od tad znam, i svakih desetak dana udjem...pre neki dan sam nesto butao po sajtu. Bukvalno nemam ni predstavu zasto.
pa pitaj ih. samo oni i znaju.
udji na njihov irc i disabled kanal

ako si bio skoro baniran na neki drugi traker sanse su da je zbog toga.
 
Kakav je taj BTN traker? Sta ia od materijala tamo?
 
Tezak za odrzavanje? Ima seed bonusa ili nesto sl.?
 
Volim tvoj pozitivan stav, ali nemaju čak ni pozivnice, ukinuli su ih.
Valjda postoje neke sanse..koja je svrha trakera ako se ne povecava broj korisnika,sustina p2p mreze je sto vec broj ljudi koji ce sto duze deliti materijal. Ili ja mozda gresim?
 
Vratili su mi nalog. Pojavili su se moji podaci (izmedju ostalih) na crnom trzistu pa su mi disejblovali nalog kao meru opreza. Daleko bilo.
 
Ono sto odvaja BTN od ostalih trekera za serije je to sto je i stariji sadrzaj solidno sidovan, naravno uz to da tamo ima skoro sve
 
@Nabukodonosor nisi jedini koji je danas banovan,par clanova sa FL-a je isto disejblovano ko zna iz kog razloga.Svi su na srecu vraceni,a pozivnice mozes da imas,ako si overloard.2+ godine acc,100tb upload i 250m poena.Mnogo je tesko za pozivnicu tamo.

Za odrzavanje je jako lak.
 
@Nabukodonosor nisi jedini koji je danas banovan,par clanova sa FL-a je isto disejblovano ko zna iz kog razloga.Svi su na srecu vraceni,a pozivnice mozes da imas,ako si overloard.2+ godine acc,100tb upload i 250m poena.Mnogo je tesko za pozivnicu tamo.

Za odrzavanje je jako lak.
@Nabukodonosor vidis da ipak nisu ukinute pozivnice.....;)
 
vratimo se na temu
 
Meni su pre godinu dana disejblovali nalog na BTN-u, i kad sam kontaktirao support, jer sam siguran da nisam prekrišio nijedno pravilo, dobio sam odgovor da mi je računar "too exposed" i poslao mi je screenshot mog sonarr-a. Naime, sonarr za automatizovano skidanje serija mi nije bio zaštićen šifrom i bilo ko ko bi "pogodio" moju javnu IP adresu bi mogao da uđe i da prčka po indexer opcijama između ostalog i po BTN api ključevima... Nakon toga sam uključio autentifikaciju i vratili su mi nalog. Tako da i na to obratite pažnju.

on topic - Ako nekome treba file list/torrent leech/karagarga
 
Meni su pre godinu dana disejblovali nalog na BTN-u, i kad sam kontaktirao support, jer sam siguran da nisam prekrišio nijedno pravilo, dobio sam odgovor da mi je računar "too exposed" i poslao mi je screenshot mog sonarr-a. Naime, sonarr za automatizovano skidanje serija mi nije bio zaštićen šifrom i bilo ko ko bi "pogodio" moju javnu IP adresu bi mogao da uđe i da prčka po indexer opcijama između ostalog i po BTN api ključevima... Nakon toga sam uključio autentifikaciju i vratili su mi nalog. Tako da i na to obratite pažnju.

on topic - Ako nekome treba file list/torrent leech/karagarga
Moze pozivnica za Karagargu?
 
Karagarga stara kuka za starije i "nepoznate" filmove svih žanrova...
 
Nazad
Vrh Dno