Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ima li neko invajt za bithdtv?

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
"Just bear with us....were writing this new platform from scratch. So hope you stick around for the journey in what will become the best nex-gen tracker platform out there."

Blutopia mi se sve vise i vise svidja. Ubacuju i UHD mada su tek poceli. Ko hoce da nagura ratio sad je momenat. Za manje od 24h nabacio sam skoro T.

Ao56VL.png
Kako si uspeo skoro 1TB? Učlanjenje bih se zbig 4K materijala, uskoro uzimam 4k TV

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Offline je vec vise od 5-6 sati .
 
Jedno pitanje na kom torentu ima nasih domacih filmova koji su novije produkcije.Koji su izasli u zadnjih par godina.Nisam nista gledao od nasih domacih filmova.Pa ako neko zna na kom torentu ih ima i ako moze jedna pozivnica.Ratio mi nije problem da odrzavam.
 
Nema reklama na sajtu i možeš da izbaciš iz klijenta/kompjutera torent čim ga skineš i nećeš dobiti H&R
 
Ahaaaa, a cek, koliko moram da drzim torrent na kompu kako ne bih dobio H&R?

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
 
Aha, citao sam pravila kada sam se registrovao, ali mi je to promaklo. Jos samo jedno pitanje, sta je ova stavka SSL tracker? I da li ovi freelech fajlovi podlezu H&R?

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
3 nedelje , posle toga mozes da obrises..
za sve torrente imas H&R, cak i za FL.. Jedino sto ti oni ne doprinose download. PA mozes da ih skines a da ne promenis ratio!!
 
3 nedelje , posle toga mozes da obrises..
za sve torrente imas H&R, cak i za FL.. Jedino sto ti oni ne doprinose download. PA mozes da ih skines a da ne promenis ratio!!
Mogi li da te banuju ako nakupis dosta H&R? Ima li neka konkretna granica? Vidis, ovo mi je novo da cujem, moram se paziti oko toga. Ima naloge na fililist i IPT, vecina stvari se moze naci, kakav je rutracker, tamo je registracija slobodna?
 
Mogi li da te banuju ako nakupis dosta H&R? Ima li neka konkretna granica? Vidis, ovo mi je novo da cujem, moram se paziti oko toga. Ima naloge na fililist i IPT, vecina stvari se moze naci, kakav je rutracker, tamo je registracija slobodna?
U pocetku skidaj freeleech i ne brisi nista. Ubrzo ces imati dovoljno poena da radiš hit and run kada god zatreba.

Ja imam preko 3TB na seed-u, i brišem samo ono što sam odgledao a težak je krš.

Ono što čuvam, čuvam i u seed-u.
 
Ok, nob sam sto se tice ovih privatnih pa je bolje da se malo raspitam, bio sam napravio glupost sa ovim IPT, pa sam skinuo veliki file i zamrzli su mi nalog. Donirao sam.Im 5$ pa sam nasao par novijoh torrenta i sada svaki dan upload-jem po dva tri GB dok ne napravim neki rejting 3,4 ili pet. Posle cu da drzim po 366h sve ono sto skinem da ne bih puno rizikovao. Mada verovatno posto sam im donirao jednon pare, imacu neki popust sto se toga tice. Dobar je ovaj IPT, vecina stvari ide jako brzo, laka pretraga, zbog toga mi je bilo zao da ostanem bez njega. Imam i filelist, da li tamo vaze ista pravila? Mene zeza mali prostor na hardu, imam samo 500gb.
 
Da, ipt i filelist su slicni. Lako odrzavanje i bonus poeni.

Deluje da je 500gb hdd premali za održavanje bilo kog privatnog trakera sa našim upload brzinama. Čak i ta dva vrlo lagana za održavanje.

Ključ je u bonus poenima koji se dobijaju na ta dva trakera bez obzira da li neko skida ili ne to što držiš na seedu.
 
Nazad
Vrh Dno