Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Registrovao sam se slucajno na CroBytes, i dosta je slab koliko vidim tracker sto se tice sidera i materijala. Koji je drugi tracker sa nasih prostora sem CB dobar?

Većina torenata ide sa boxeva tako da broj sidera i nije nešto bitan. Od drugih exyu imaš torrenthr, yuwabits, balkanelite ...
 
Nisam bio pre, al' izgleda da je to. Vec je bolji nego juce. :) Kolko sam razumeo bio je ugasen sajt par meseci minimum, neko druci ce reci tacno koliko, pa je zato ovakva situacija. Bas mi je drago sto sam se registrovao ovde, super je i cini mi se da su vec zatvorili registracije.
I meni je drago deluje da će biti sajt ubica.

Samo što ne verujem da su zatvorili registracije imaju još baš baš puno mesta za nove članove. Ne znam čini mi se da sam na nekom review-u za hdvnbits video kako su imali oko 100 000 registrovanih članova a sad ni 25 000, nisu valjda izgubili ovom promenom toliko članova?
 
Većina torenata ide sa boxeva tako da broj sidera i nije nešto bitan. Od drugih exyu imaš torrenthr, yuwabits, balkanelite ...

Mozda si u pravu, ali dugorocno gledano takvi torenti sa malo sidera nisu dugotrajni. A i vidim da malo ljudi uopste skida nesto tamo.

Ako neko ima pozivnicu za neki od gore pomenutih trackera molio bih da mi da :)
Bitno mi je da na tim trackerima postoje domaci filmovi i serije u ok kvalitetu (eventualno domaca muzika).
 
Jel pokušao neko da skida sa torviet-a ?
Meni stalno izbacuje
torrent not registred with this tracker
Da li je do njih, ili moj torrent klijent ne podržavaju.
 
To je zato jer je cela baza preneta sa starog trakera, sad je potrebno da svi na svojim seedboxovima i kucnim masinama izmenjaju tracker linkove i sve ce proraditi i stabilizovati se, polako sredice se.
 
To se, čini mi se, dešava kod torenata koji nemaju sidera.
 
Ok, hvala na odgovoru. U pitanju su stariji torrenti, konkretno hteo sam Prison Break da skinem.
 
Dao mi je vec @xbix pozivnicu za THR :)
 
Narode ima li neko tackere world-in. HD i franch.zone?
 
Poslednja izmena:
Da li bi neko mogao da mi kaze kako da podesim Autodl-irssi za filelist.ro da skida freeleech?
Bio bih mu vrlo vrlo zahvalan.
 
Šta će ti to kod FL-a? Ja sam nagruvao terabajte bez autodl-a, bilo koji film da se pojavi u freeleech sekciji skineš i posle par minuta si 1:1 a ako skidaš remux ili full BD i ostaviš preko noći ujutru pogledaš i nabacio si pola terabajta. Naravno bez autodl-a samo par puta na dan odeš na fl i skineš torrent među prvima sa liste i nemaš brige. Na FL-u ćeš nabaciti ratio bez problema, samo im prijavi da korsitiš SB.

Možeš da koristiš dodatak za pretraživač da ti sam osveži stranu svako x minuta.
 
Treba mi neki treker sa domacim filmovima, serijama itd pa ako ko ima pozivnicu.

Ja imam IPT viška naravno.
 
Kako vam radi seed na torviet? Jel uspevate da vratite nešto sa kućnom konekcijom?
 
Skinem dva torrent-a sa BTN, ali u utorrent-u oba su crvena, i daju status trackera HTTP Error 503.
To znači da je tracker down, ili?
 
Da i kod mene je 0 seed
 
Nista cudno, ja mislim da za 10 godina nece biti nikakvih trekera. Cinjenica je da se ljudske slobode svakim dan sve vise sputavaju i po bitnijim pitanjima, trekeri nece jos dugo po mom mišljenju...
 
A dobro ipak je pirate bay radio dugo godina a i ko zna možda se za koje vreme opet otvori. Ne verujem ja da će moći da odstrane i zatvore trakere u masovnijem broju.
 
Ma nije ovo nista strasno, samo prebace servere u rusiju ili neku tako zemlju i bez brige, oni nasli da drze servere u Svetskoj, pa naravno Svetska se bori protiv piraterije aktivno Rusija ne.
Nista strasno vec su ih pre par godina isto zatvarali pa su nastavljali da rade, ja cenim da ce nastaviti i dalje kad se malo oporave i dozovu pameti.

http://baymirror.com/

Samo se ceka da proradi, mozda kopije servera imaju negde u Rusiji vec, videcemo uskoro. :D
 
Poslednja izmena:
:d

Jel mogu da te pitam nešto ako nije tajna? Koliki ti je hdd i internet konekcija?

Nije tajna, 1TB a konekcija mi je 1Gbps/500Mbps, sto pitas, tvoja? Ako nije tajna.

Inace na svim elitnim trackerima imam od 4-14TB uploada, ako te i to interesuje...( recimo na TL imam 14TB) koliko imas ti na TL?

BTW, ono sam napisao zato sto je vodjena pricao o PB koji je free tracker pa reko oni koji se ne bave privatnim trackerima kao ja da ne kukaju zbog PB.
 
E bas mi je drago, verovatno koristis ovaj tracker koji sam napisao pa te sramota da kazes....ccc
 
Nazad
Vrh Dno