Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Meni ne otvara stranicu. (502 Bad Gateway)
Aj vi probajte jos jednom.
 
Poslednja izmena:
Kakav je dizajn ? Dal su presli na gazelu?
Jel broj torrenata ostao isti ?
 
Sve je isto, samo umesto HDVNBits piše TorViet.

Broj torenata je isti, ali su seeder-i mahom nestali, tako da je mnooogo torenata sa 0 seeder-a i sigurno će biti tako neko vreme dok se ne stabilizuju.

PS: Ne radi ni meni trenutno, ali je jutros radio.
 
Poslednja izmena:
Taj mi je tracker jako bitan jer imam nabiflan brutalan buffer.
Jedva cekam da se oporavi...
 
Miki, probaj sad, normalno sve radi...
 
Radi, a i otvorene su registracije.
 
Samo kad su se vratili,ljubim ih u koso oko:d
 
Lepo lepo. Al nigde seedera lebac im poljubim :)
 
Imam problem na BTN-u. Skidam torrent tezine oko 400gb i skinuo sam oko 300gb i nestade struja. Kada sam pokrenuo opet torrent, on odradi check i sve i kada treba da nastavi da skida kaze mi ovo: "error the request could not be performed because of an i/o device error(check)"

Da li je neko imao slicnih problema i da li zna kako da ga resim?
 
Ne radi prijava na tor viet. Kaže da ne može da pošalje potvrdu o registraciji na mail i da kontaktiram administratora.

Jel bolji ovaj traker od viettorrent?
 
Ne radi prijava na tor viet. Kaže da ne može da pošalje potvrdu o registraciji na mail i da kontaktiram administratora.

Jel bolji ovaj traker od viettorrent?
Imaju problem sa trackerom budi uporan proradice.
Tako su i juce imali problem.
 
Ma nije problem da ja budem uporan nego sam ispucao sve mail adrese i usernameove, ne mogu više da smišljam :D
 
Ja sam se juče iz prve registrovao koristeći mail.ru adresu.
 
A šta znam probao sam tri, četiri puta i neće. Najjače je što se vodim kao neregistrovani korisnik, moji usernameovi, i majlovi su u njihovoj bazi ali neće da pošalje da potvrdim registraciju.

Ja sam već član viettorrent trakera, on ima preko 1000 720p i 1080p hdbits internala, i aktivirali su mi nalog tako da možda i nije neka velika šteta ako ne upadnem i na ovaj torviet. Vidim po recenzijama da se ovaj bivši hdvnbits izdvaja po tome što ima dosta hdbits internala ali kažem i na ovom drugom vijetnamskom ima gomila pa mu to možda dođe isto.
 
Evo sada sam uradio pretragu na torviet.com za DON grupu i daje 1325 rezultata za 720p i 438 za 1080p, dok EbP ima 1631 za 720p i 424 za 1080p, a ima i drugih hdbits internala...
 
Tracker je odlican, samo strpljivo, dajte im vremena da se rehabilituju nakon pada.
 
Evo danas mi poslali da potvrdim registraciju i to yahoo na gmail nisu. Prvi utisci o trakeru torviet je da izgleda kao hdbits.org, kao i da ima svaki film sa hdbitsa, stvarno sve živo ima. Samo nekako nisam zadovoljan seederima i leacherima. Jel to zbog ovoga što su promenili sad skoro sajt pa dok se stabilizuju ili je uvek bilo tako?

Inače strašan hd traker u najavi. Sviđa mi se sve na njemu od izgleda do sadržaja.
 
Registrovao sam se slucajno na CroBytes, i dosta je slab koliko vidim tracker sto se tice sidera i materijala. Koji je drugi tracker sa nasih prostora sem CB dobar?
 
Samo nekako nisam zadovoljan seederima i leacherima. Jel to zbog ovoga što su promenili sad skoro sajt pa dok se stabilizuju ili je uvek bilo tako?
Inače strašan hd traker u najavi. Sviđa mi se sve na njemu od izgleda do sadržaja.
Nisam bio pre, al' izgleda da je to. Vec je bolji nego juce. :) Kolko sam razumeo bio je ugasen sajt par meseci minimum, neko druci ce reci tacno koliko, pa je zato ovakva situacija. Bas mi je drago sto sam se registrovao ovde, super je i cini mi se da su vec zatvorili registracije.
 
Nazad
Vrh Dno