Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Dva pitanja u vezi PTP:

1. Koji je najlakši način da nakupim što više bodova (pročitao sam pravilo za bonus ali mi nije najjasnije: bp/hr = size * ( 0.25 + ( 0.6 * ln(1+seedtime) / (seeds^0.6) ) ))

2. Koji je najbrži način da vidim kada izađe neki film od brdo giga a da znam da ga neću jedini preuzimati (ovaj drugi deo je pretpostavljam lutrija)?

Razgovarao sam sa dzonihsv-om oko ovog drugog pitanja ali bih voleo da čujem još neko mišljenje (rss, autodl-irssi, osveževanje brauzera svako malo...)
 
1. Seeduješ što veće fajlove što duže, a ujedno da ima što manje seeder-a. :)

2. Blockbuster filmovi - kao što pričašmo. Ako nema blockbuster filmova, onda GP torrente, ali da bi iste na'vatao (pošto se dodeljuju manuelno sa vremena na vreme), trebaće ti autodl skripta koja će samo GP-ove da preuzima. Ili to ili da batališ život i refresh-uješ browser svakih 30 sekundi. :D
 
OK, hvala, ubise me te skracenice, moze pod advanced search da se filtriraju samo freeleech torrenti.
 
Kako na waffles.fm da malo povecam ratio, kada trenutno torrent sa najvise leechera ima 4.
 
Dva pitanja u vezi PTP:

1. Koji je najlakši način da nakupim što više bodova (pročitao sam pravilo za bonus ali mi nije najjasnije: bp/hr = size * ( 0.25 + ( 0.6 * ln(1+seedtime) / (seeds^0.6) ) ))

2. Koji je najbrži način da vidim kada izađe neki film od brdo giga a da znam da ga neću jedini preuzimati (ovaj drugi deo je pretpostavljam lutrija)?

Razgovarao sam sa dzonihsv-om oko ovog drugog pitanja ali bih voleo da čujem još neko mišljenje (rss, autodl-irssi, osveževanje brauzera svako malo...)

Iskoristi ovaj crime freeleech sto je krenuo danas pa skupljaj filmice za bodove i upload.:)od oktobra horror ide.Ima objava na stranici.
 
Niste razumeli moje pitanje. Zanima me do kad ce trajati crime akcija, ne koliko Vazi za jedan film.
U svakom slučaju hvala na pomoći
 
Da li neko moze da mi kaze koji HD torrent sajt je najlaksi za odrzavanje i njabolji?
Drugim recima gde ima najvise Freeleech-a?
 
Poslednja izmena:
Najbolji ti je hdtorrents ,što se tiče kvaliteta, i održavnje ratia..
 
Hdtorrents najbolji sto se tice kvaliteta ?
 
Mozda je mislio na odnos kvaliteta i odrzavanja ratia. Cenim da je HDT medju najboljima, a i uz poene se moze opstati lagano.
 
My bad ako je to mislio.
 
Moze neki invite za nesto slicno tvtorrents-u (izgleda riknuli ovaj vikend)?...imam sb. :)
 
1xHDT
1xHDVNBits
2xTL
2xIPT
5xHDSpace
 
@miljan736
Druže jesi dobio invite za IPT i HDSpace?
 
Trazim seriju Always Greener iz 2001 godine. Na mojim trackerima je ne nalazim. Moze li mi neko odraditi search gde je ima ?
 
Ne znam odakle si izbunario tu seriju :) Tesko ces to naci, vidim na imdb-u da nema cak ni cover (koliko je bila popularna :d )
 
Vrh Dno