Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ne brišu se upload snatch-evi kad se napravi season pack.

Znam, jer mi isti nisu obrisani.
 
Snatch za sadržaj koji si upload-ovao. Teža, ali isplatljivija verzija skupljanja snatch-eva. :)

Ja sam mislio da pričate o njima na prošloj strani. Ali, bez obzira i download snatch-evi se ne brišu, sve dok imaš završen seed za tu epizodu/sezonu, kao što R.Baggio reče (na prethodnoj strani).
 
Poslednja izmena:
Jok, pričali smo o ovim običnim. :)
U pravu si, sada sam ponovo proverio. Ne znam odakle mi onda to da se brišu snatchevi kada se zapakuje sezona...
 
Ljudi, da li neko moze da mi pojasni koja je prednost ovih torrenta i kako to funkcionise?
Kolko sam skontao, onoliko koliko downloadujes, toliko treba i da uploadujes, a s' obzirom da imam internet 10/10, to mi ne predstavlja problem.
Najvise me zanima zbog cega treba invite za te sajtove, da li su bolji od npr tbp ili kickass i zasto?
 
Bolji su jer:
Dobijas release malo prije otvorenih trackera kao tpb
Nema fakeova
Nema virusa
Uvijek imas svuda, ali svuda seedera. Ako nema, vrlo brzo omoguce.

Par glavnih razloga :)

Preporucio bih ti kao pocetniku IPtorrents jer ima mnogo korisnika, mnogo freeleech torrenta (koji samo upload racunaju). A i jer ne moras seedovati do 1:1 nego mozes cak i ako niko ne skida samo drzati na seeding 336h.
 
Poslednja izmena:
Zašto treba invite? Zato što bi u suprotnom bili kao TPB ili KAT.:)
 
Pomisli npr koja je razlika izmedju obicne kafane gde moze svako da udje i nekog ekskluzivnog kluba gde ti treba clanska karta :)
Sala, ali na privatnim trekerima imas veci izbor materijala, i sve je bolje seedovano. Pogotovo se vidi razlika ako skidas hd filmove. Tu javni trekeri ne mogu da prismrde privatnim.
 
Lepo zvuci, jos samo kad bi navatao invite neki. :D
Kako mogu doci do invite-a?
 
Ja koristim Iptorrent nedelju dana, ako hoces da bude konkuretan treba ti seedbox. Seedbox ti je potreban da bi ratio odrzao, a to nije besplatno.
I kako sam primeti na chat-u ne smes nista da pitas jel ce da te kazne! Tako da ja vise ne idem tamo ni na chat, ni na forum. Pitao ja na chat-u zasto sajt ne radi, a oni me kaznili.
Bolji je Usenet, tamo me nikad nisu kaznili.

Seedbox nikako nije potreban, a kamoli neophodan.

Može da ti olakša život na nekim zahtevnijim trekerima, ali daleko od toga da se ne može bez njega.

Sp!R1T, za početak se regni na Rutracker, HDclub i Zamundu, a za filmove imaš i HDreactor, za koji ne treba ni da se registruješ. Ova prva tri su otvorena uvek za registraciju, tako da ti invite nije potreban.

Na ovim trekerima imaš i više nego što ti treba za početak (rutracker je inače jedan od najboljih trekera na svetu generalno a hd club je sjajan za filmove, pogotovo blu ray cee izdanja s našim prevodima), jedino što ima malo smaranja s tim ruskim, ali uhoda se brzo čovek.
 
Javis se u ovoj temi i ako neko bude imao pozivnicu poslace ti na mail.
 
Tesko je sad doci do BTN i PTP.

Rijetko kad ima Giveaway, rijetko ko ima uopste..

Ko ima, cuva za odredjene ljude u koje vjeruje
 
Potrebna mi je pomoc iskusnijh clanova. Rec je o HDT. Nemam uslova, trenutno, da skinem jos ~7GB za bih ispuno quarter rules. Ako moze neko da uleti, bas bi mi znacilo. To mi je primarni traker, i imam ~11TB buffer, ne bih da toliki trud ode uzalud. Hvala
 
I ja mislim da je 1. april
 
Potrebna mi je pomoc iskusnijh clanova. Rec je o HDT. Nemam uslova, trenutno, da skinem jos ~7GB za bih ispuno quarter rules. Ako moze neko da uleti, bas bi mi znacilo. To mi je primarni traker, i imam ~11TB buffer, ne bih da toliki trud ode uzalud. Hvala

Sta ti je potrebno?
Ja imam na ssedboxu 7gb mesta na hdd-u al je upload ogranicen na 1mb jer sam iskoristio sav traffic
 
Zelim da se zahvalim kolegi loshmiBG na invite-u za LosslessClub,plemenito od njega.Veliki pozdrav za kolegu:wave:
 
Sta se desava sa BCG,da li mozete da otvorite tracker?:(
 
Koji tracker je dobar za serije? znaci nije mi potrebno za filmove to skinem remuxe pa ne mislim, vec samo za serije..? Hvala
 
Nazad
Vrh Dno