Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Napisali su na sajtu da imaju probleme sa DNS-om. Ako ne radi .net postoji alternativni domen .ch
 
@dzonihsv

Hvala za info :)
Ima li ko mozda invite za HDBits?
 
Pozivnicu za HDBits je gotovo nemoguce naci. Bolje potrazi bolje alternative. hdvnbits ima dost toga sa HDBits-a.
 
Jel ima neko invite za hdvnbits ako vec ima Don,Esir,CtrlHd,Teyto i druge internale?Molio bih pozivnicu ko ima da ustupi,bicu odgovoran kao i uvek:)
 
Sta se desava sa bcg ?
 
Ima li ko tvtorrents i dal uopste vredi nesto?
 
Mali offtopic :)

Kako da podesim RSS da mi ne skida duple epizode, samo od razlicitih ripera?
Vidim da mi sa BTN-a skine normalnu verziju, a posle nekog vremena se pojavi neka prokletinja koja u nazivu ima Rus.Eng.Sub
Kako da podesim da mi ne skida tu verziju?
 
^^Ubaciš Rus Eng Sub u exclusion filter, ne znam koji klijent koristiš ali kod rutorrenta kad kreiraš filter imaš polje u koje popunjavas ono što ne želiš da ti se nalazi u nazivu torrenta koji skidas
 
HDspace je free leech sledeca 22h
 
4 dana koristim torrent-e, i upload mi je oko 25gb i jos nista nisam skinuo, jel postoji neki nacin da se to ubrza? A da ne bude to doniranje u sajt. Na iptorrent-u za free leech mesecno traze 25$, po meni je to previse.
Usenet je mesecno mnogo jeftiniji, 5 eura, a skidas bez ogranicenja i punom brzinom interneta.
 
Poslednja izmena:
uzmi seedbox (imas temu o tome, ne znam koliko pristojan sb kosta dugo nisam koristio) i stvar resena....
generalno usenet je bolja solucija ali znatno skuplja
....koji ti je taj provajder od 5 eura mesecno, godinama koristim usenetserver....
 
Poslednja izmena:
Ja koristim TweakNews, ali to sto sam napisao je cena 10Mbit/s, a ne unlimited. Unlimited im je 13 Eura.
Ne znam bas kako dodje do toga da je skuplji?
Ja recimo dva puta godisnje placam 8,50 Eura, a za mesec dana mogu da skinem preko 4Tb mojom brzinom interneta od 15Mbit/s i ne moram uopste da razmisljam o ration-u i upload-u, i nikad nisam imao problema sa skidanjem fajlova na ovom serveru (Filmovi, Serije, Igre...). I to je jedini trosak koji imam.

Bas me interesuje koliko bi vremena bilo potrebno da se skine 4Tb sa torrent-a, verovatno normalnim koriscenjem preko godinu dana, a mozda i dve. Kod torrenta moras stalno da juris Upload koji ce neko da skida, a primetio sam da najvise dan mozes da izvuces na upload torrent-a. A ovaj seedbox je skuplji od 8,50 eura mesecno, pa mi se ne isplati.

Odustajem od torrent-a, mnogo je bolji Usenet.
 
Poslednja izmena:
gledaj ovo; uzmes seedbox platis ga recimo 30 dolara (a ima ih i jeftinijih), za jedan mesec mozes da nabacis i do 10 tb uploada ovisno na kom si trekeru i koliko imas slbodnog vremena (na ipt bi prebacio 10 tb zasigurno) i to krckas...
koliko vidim (ako dobro vidim) ti 2 puta godisnje uzmes usenet tj 2 meseca u toku godine u tom slucaju ti je to jeftinije, dok u mom slucaju (koristim usenet tokom citave godine) nije, dodje me oko 100e godisnje plus sajtovi za skidanje....
 
Dobro, zao mi je, mozete da obrisete slobodno. Krenuli smo o torrentim-a, a prebacili se na Usenet.
Jel ste sad zadovoljni, obrisao sam sve sto sam mogao o Usenet-u.
Pozdrav, Igor.
 
Poslednja izmena:
Ko voli tračeve. :)

U vezi je onih DDoS-ova pre koji mesec. Sad se navodno pojavljuju informacije da je deo toga bio i jedan od generalnih tracker-a. Neki kažu da je IPT, jer su mrsili sa announce linkovima drugih tracker-a i prosleđivali ih van matičnih tracker-a. Sa obzirom da IPT sve više i više postaje ''pay2leech'', plus ima i informacija da se neki od IPT staff-ova bave i preprodajom pozivnica... scenario oko DDoS-ovanja i nije nemoguć.
 
Jedino da se malo popuni upload (ko voli ratio da mu bude u plusu, čak iako je ratioless tracker).

Inače, ovo sa IPT-em je izgleda legit. TD i TT su po smemu sudeći, takođe, umešani u to. Za sad je potvrđeno da je IPT seeder-e sa BTN-a prosleđivao kao svoje. Na IPT forumu brišu poruke oko ove teme gotovo momentalno. Navodno, narednih dana će biti više informacija.
 
Poslednja izmena:
Citao sam na netu i ja o tome.

Zanimljivo..Cak se pominje da su isti vlasnici IPT,TD,TT..

TT i TD jesu, jer je isti interfejs, iste ikonice, isti svi forumi sa objasnjenjima..

Ali IPT..koji je klasa za TD, to vec ne znam :)
 
Cus..od donacija se napune kao ludi. Nema za dzabe ni kod babe.
 
Nazad
Vrh Dno