Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

ako neko ima inv za hdbits nek prosledi,seed box radi tako da cu odrzavati dobar ratio.
hvala
 
Da zale se da nece preko gmaila.
Ja sam se registrovao preko nadlanu email adrese.
 
ja bih pozivnicu za bitmetv.org ako netko ima
u zamjeni mogu dati hd-bits.ro,awesome-hd.com,hd-torrents.org
 
I ja bih pozivnicu za bitmetv ako neko ima.
 
Ima neko preporuku za bilo koji tracker sa 720p ili 1080p muzickim spotovima?
 
jedno pitanje raja
zna li netko za torrent site koji samo ima western filmove???
mislim da bi to bilo super imati
 
Ljudi, ima li ko da mi da pozivnicu za FunFile? Puno bi mi znacilo. Poceo sam da skidam neki torent kod njih (The Simpsons SE 01-17), ali posto nisam bio u drzavi par meseci, ugasen mi je nalog, pa bih hteo sada da nastavim, ako dobijem pozivnicu... :d
Grazie!
 
na hdahoy.org je otvorena registracija, pa ko voli nek izvoli :p

@ freelancer
poslao sam ti PM :)
 
Na http://www.torrentbytes.net je otvorena registracija!
Koliko dugo ce jos biti, nemam pojma.

Odlican treker sa dosta HD i aktuelnih naslova. Uglavnom skorijeg datuma.

Zaboravih da napomenem - kada budete birali lozinku OBAVEZNO koristite i mala i velika slova!
 
Poslednja izmena:
Otvorena registracija na awesome-hd
 
Poslednja izmena:
Tokom oktrobra Waffles.fm slavi 2 godine postojanja pa će u tom periodu nasumični torenti dobijati status freeleech.

Ako možete da upadnete, pravo je vreme za to pošto je tamo (kao i na what.cd) maltene nemoguće održavati ratio (osim ako ne držite gomilu torenta aktivnih na računaru koji non stop radi ili na seedboxu, ali meni ni tako nije uspevalo na what.cd zbog ogromen razlike između broja seedera i leechera). Nažalost, ja sam skoro otvorio nalog pa nemam pozivnica...

Od početka oktobra sam bez većih problema (pomoću boxa) uspeo da napravim upload od cca 100 GB...

Nadam se da će nekom značiti informacija :)
 
Rasprodaja :)

Zahvaljujući pozitivnom iskustvu sa userom Copyright a i dosta open day registration sam saznao na ovoj temi rešio sam da se malo odužim dug :)

pretome.net (10 pozivnica)
bit-hdtv.com (5 pozivnica)
hd-torrents.org (2 pozivnice)
yuwabits.net (2 pozivnice)

Pravila:
- 1 pozivnica po useru (nema druge i treće želje)
- da budete dobri :)
- PP koji sadrži email adresu na koji se šalje invite, za koji tracker tražite

Da bi ovo bili što više fer i kako bi svi stigli da pročitaju, računaju se PP primljleni večeras od 22:00h. Nema rezervacija pre toga!
 
2x ip
3x ptp
2x what
2x bit-hdtv
2x bitgamer
1x bitspyder

2 ss sa vasih najboljih trackera gde se obavezno vidi danasnji datum (mozda zatrazim direktan link) na pm.
minimum 6 meseci clan i 50 postova.
 
ako ima neko neke pozivnice za HD sadrzaj bio bih veoma zahvalan

ps. uskoro cu moci i ja da delim Torrentleech porzivnice mozda cak sutra-prekosutra
 
Nazad
Vrh Dno