Šta je novo?

Razmena PC igara

Imam kupon 75% popusta na Shogun Total War 2 ako neko hoce da se menjamo ili tako nesto !
 
Imam key za Metro last light hocu da menjam za Battlefield 3 ili Crysis 3 ili ako vec imate nesto PM ponude.
 
Kako ja ovu temu nisam video ranije? :D

Da li neko hoće da menja mass effect 3 ili dead space 2 za So fine bundle (STEAM: Costume Quest, Psychonauts, Stacking)?
 
Kako ja ovu temu nisam video ranije? :D

Da li neko hoće da menja mass effect 3 ili dead space 2 za So fine bundle (STEAM: Costume Quest, Psychonauts, Stacking)?

Ti tražiš nešto za igre čija je zajednička realna vrednost trenutno 1$??? :)
 
U jeeee.
Odjavio sam se odavno sa newslettera.
Ništa, onda zanemarite moj post. :D
 
Momci, imam jedan kupon na steam-u koji daje 75% popusta za Shogun 2. Ako nekog ko nema igru interesuje neka se javi na pm.

Sve ide po principu ko pre devojci :), posto je samo jedan kupon u pitanju. Mora da se iskoristi do sutra do 19:00, ako se ne varam.
 
Imam Dead Island GOTY kljuc za steam. Interesuje me Dirt 3 kljuc ili gift za steam..
 
Poklanjam sledeće kupone za steam igre:
3x 50% OFF Duke Nukem 3D (ističu prvog jula)
1x 50% OFF Stacking (ističe desetog juna)
1x 50% OFF Serious Sam HD: The First Encounter (ističe desetog juna)

Pošaljite mi privatnu poruku pa ću vam poslati direkno na steam, kome god treba...
 
Poklanjam igru Shadowgrounds, kljuc za steam. Kljuc mi vec duze vreme stoji,a steta da propadne.. Kome treba, neka se javi na pm. :)
 
Poslednja izmena:
Hvala jos jednom :)
 
Sad sam shvatio da imam jedan preostali MS bundle sa amazona. Sve igre su pojedinacne i kljucevi su u pitanju.
mark of the ninja
deadlight
insanelz twisted shadow planet
iron brigade
toy soldiers

Takodje imam i 2 kopije sleeping dogs i 1 nuclear dawn
Sve nudim jeftino. Moze i komplet za neku malo skuplju igru.
 
Sad sam shvatio da imam jedan preostali MS bundle sa amazona. Sve igre su pojedinacne i kljucevi su u pitanju.
mark of the ninja
deadlight
insanelz twisted shadow planet
iron brigade
toy soldiers

Takodje imam i 2 kopije sleeping dogs i 1 nuclear dawn
Sve nudim jeftino. Moze i komplet za neku malo skuplju igru.

Kada sam rekao jeftino, nisam mislio na novac, nego na uporedjivanje sa steam cenama.
 
Menjam Gw2 digital deluxe,full pack sa flashom od 8gb i knjigom,kao i tri itema koja idu uz deluxe ediciju(golem banker,tome of influence i jedan trinket).U kutiji naravno i 2 dvd-a sa instalacijom,znaci sve u fullu.Na Acc-u lik 22 lvl,nisam igrao mnogo,jer nemam vremena zbog fakulteta,zato i menjam,dajem sve podatke o acc-u.

Zanima me Rome II Total War preorder key za steam.
 
Deus Ex: Invisible War, ima li neko za menjanje? :)
 
Poklanjam Dota 2 gift

Imam 30 giftova pa ako ima neko ko jos nema Dotu 2 nek se javi na pm. Ili nek me doda na Steam: saug
 
Menjam oil rush i intrusion 2 za nesto (ne znam sta posto ne znam realnu vrednost igara, video sam samo cene na steamu). Takodje poklanjam kljuceve za dear esther i english contry tune...
 
Menjam kod
Gear Up pack (worth £16)2
+ GeForce Decal za Planetside 2 za kod od istog proizvodjaca za World of Tanks. U pitanju je asusov kod koji se dobijao uz kupljenu graficku
 
Dajem tj. poklanjam dota 2 gift kome treba...Dobio sam 25 komada i ne znam sta cu sa njima.

Ako nekome treba neka send poruku! :)
 
Menjam original DVD PES 13 za Fifu 13 DVD ili CD key svejedno je. Moze i moja minimalna doplata.
 
Poslednja izmena:
Ja bih menjao Mirrors Edge 1 original dvd ( sa knjizicom i posebnim diskom sa muzikom iz igrice) za neki steam kod...
 
Ne znam da li vrede nesto, tj da li se dele kao Dota2 ili se i dalje prodaju, ali ako neko ima CS GO gift neka mi se javi na PM. PozZ
 
Nazad
Vrh Dno