Šta je novo?

Razmena PC igara

jos jedna dota 2, koliko vredi sada ? moze li neka menjaza za kotor 2 ?
 
Dota 2 = vrednost nula

Ne znam ko je "lud" da da išta za Dotu 2 kad su svi koji je imaju dobili pozivnicu kao poklon od Valvea :).

Vrednost je nula pogotovo što ljudi masovno daju poklon za dž, uključujući i ovde na forumu na Dota 2 temi :).
 
Ne znam ko je "lud" da da išta za Dotu 2 kad su svi koji je imaju dobili pozivnicu kao poklon od Valvea :).

Vrednost je nula pogotovo što ljudi masovno daju poklon za dž, uključujući i ovde na forumu na Dota 2 temi :).


Neko ocigledno misli da ima vecu vrednost, posto je juce bio aktuelan oglas gde lik prodaje tu Dotu2 onome ko NAJVISE ponudi...
urnebesno :smash:

EDIT: i dalje je aktuelan
dota.jpg
 
Poslednja izmena:
dajem lol nalog smite i dotu 2 za battlefield 3 premium nalog!!!
 
Da li nekog zanima FIFA Manager 13 + Season pass, za Origin?
Imam još, za Steam: Damage Inc. i The Mark of Ninja - ključevi.
 
Trazim Ghost Master, bio je u proslom Indie Gala bundle-u. Ako imate kljuc, javite se na PM da se dogovorimo.
 
Pozdrav... Menjao bih običan bf3 account za običan potpuno novi bf3 account... Na mom su lepe statistike... profil je Fi011, pogledajte, kd 2.06, spm 906, 93 sam level, sve otkljucano skoro itd... Meni treba nov, potpuno nekorišćen, pošto bih krenuo iz početka, budući da sad još malo bolje igram... ako neko zeli da odmah bude skoro 100 level sa dobrim statistikama, kontaktirajte me na PM...
 
Dajem 1xDota 2 gift i Key za Humble Bundle #4 ( Yet It Moves, Bit.Trip Runner, Cogs, Crayon Physics Deluxe, Hammerfight, Jamestown, NightSky,Shank, Super Meat Boy, VVVVVV) Za 2 x Left 4 Dead 2

Steam ID - exefragment
 
Poslednja izmena:
Menjam 1 The Ship uz tu igru idu 2 steam gifta igre The Shift za neku igru, ponude na PM.
 
Da li neko zeli da razmeni pes 2013 orginal za Dotu 2 [nekoriscen serial key] :)
 
Dota2 key je bukvalno bezvredan.
 
Da li nekom treba Borderlands2?
 
Menjam Borderlands 2 kljuc za Battlefield 3 Limited Edition.
 
Valjda je EU.
 
imam ovo za razmenu

FEAR 2 amazon kljuc
HIB 6 bonus igre Wizorb, BIT.TRIP.RUNNER, Gratuitous Space Battles, and Jamestown
i Dota 2 :)
 
Za razmenu:
Dota 2 steam key
The Ship

Menjam za neke druge igre... PM ponuda
 
Nudim :

Kod:
http://pastebin.com/VRhzY9Cf


Trazim : Cs 1.6 , Farming Simulator 2011 , 2013 , Left4Dead 2 , Cs:Go , Cs:Source , Fm 2013
 
jel nekoga interesuje Bad Company 2, probao sam i video da cu zapostaviti zivot ako se upustim u multiplay :), PM
 
i alien swarm
 
Nazad
Vrh Dno