Šta je novo?

Razmena PC igara

Menjam CS GO (steam account) za close quarters key
 
Menjam Dust 514 Beta key ( PS3 Closed Beta ) za PlanetSide 2 Beta key PC.
 
Hajde da pokušam još jednom :)
Dajem Diablo 3 (sa kutijom), hoću Guild Wars 2.
 
Boarderlands 2 menjam za FIFA13 uz moju doplatu. Može i prodaja, daću ga tako kako ide kod Wahada i ostalih key prodavnica.
 
nije aktuelno ovo iznad više.
 
trade : 1.WoW Eu account (bez mop-a) ima 85 lvl warrior tank 2.LoL EuNE account 30 lvl preko 30 heroja,Bloodfury Renekton skin.

trazim: Guild Wars 2 account (bez likova znaci samo cist account)

ko je zainteresovan neka me aduje na skajpu:Caki951 , za vise detalja oko ponudjenih igara.
 
DiRT Showdown steam key, za CS:GO steam key
 
Nudim neaktivirani kupon za Dirt3 na steamu (dobijen uz graficku kartu)... Ponudite nesto na pm.. :d
 
Ljudi ima steam gigt complete pack cs 1.6, zero, source i global offensive, trazim 2 gifta global offensive, posto ne igram source ni 1.6, ni zero, znaci dodje me kao da dajem jedan source, 1.6 i zero za jedan global offensive
 
Ako neko ima u inventory Dishonored Row tradeable i planira da ga aktivira na svoj acc,neka me obavezno kontaktira ja cu mu dati not tradeable Dishonored Row i jos + neku igru.
 
Imam 2 gifta igrice The Ship. Moze i zamena za neke igrice, igrica nije moguca za tade ali moze da se salje gift na mail ili acc... PM ko je zainteresovan za razmenu :)
 
Dobio sam 2 gifta The Ship... Jedan dajem drugaru, a drugi gift ide prvom koji mi se javi na PM :)
 
Gift otisao :)
 
i jos jedno hvala
 
Imam Minecraft gift code, menjao bih za TF2 kljuceve ili neku igru u tom cenovnom rangu.
 
Mislio je na in-game ključeve.
 
Da mislio sam na kljucice, ali trade je vec obavljen tako da vise ne vazi.
 
Nazad
Vrh Dno