Šta je novo?

Razmena igara za PS5

Imam Horizon: Forbidden West I Spider-Man: MM na disku, menjao bih za Ratcheta idealno. Odgovaralo bi i TLoU Part 1, možda FIFA23 ili Elden Ring..
 
Kupio sam pre 10-ak gana H:FW. Šta imaš još od diskova za PS 5? Ponudio bih ti Racheta.
 
E krastavac, imam samo još GT7, ali njega aktivno igram. Ove dve mi samo skupljaju prašinu, par puta upaljene.
 
Igra dobijena uz PS5 - Horizon: Forbiden West, ne otvorena.
Kako su meni klinci mali ovo mi uopstre ne treba pa bih menjao za neku drugu PS5 igru za moje klince. Na primer: Ratchet & Clank: Rift Apart, Sackboy: A Big Adventure, Hogwarts Legacy, CTR, Lego Bricktales, Kena: Bridge of Spirits ili nesto slicno.
 
Napiši nick da znamo koga da zaobilazimo, mozes i u spoileru.
 
Igra koja je dobijena uz konzolu jel moze da se igra na drugoj konzoli?
 
Ima li neko poslednjeg Sunđer Boba (Cosmic shake)?
 
Možda je off topic,ali neki članovi sajta ili foruma razmena igara su toliko bahati,da više nemam nameru da trgujem tamo.Lik ima 400 plus ocena,ugovorim trampu sa njim,on prihvati i ispali me.Čekam,namerno,deset dana,samo da vidim,dokle bezobrazluk ide.Kad sam mu ostavio negativnu ocenu,tek tada se javio da me pita zašto?
Kao da vršim razmenu sa Bajdenom ili Koštunicom.
Elem,toliko egoizma i bahatosti nisam video.Čovek me je prijavio administraciji,ukinuli su mi alat za ocenjivanje,a on mi šalje drugu poruku,da će me kompromitovati i da mogu da prođem gore,verovatno sa BANOM.
Još kaže:"maknuta mi je negativna ocena.Ti ćeš meni da udaraš negativnu"
Divan Forum
Kao i na svakom forumu, ima super likova, a ima i onih idelanih za izbegavanje.

Loša stvar na razmena forumu je što su se u poslednjih godinu-dve ovi super likovi pomalo pritajili i nisu toliko aktivni, a jedan broj aktuelnih organizatori sher-ova i aktivnih prodavaca igara su polumutni likovi.

Ograđujem se za pomenutog člana, sa njim nisam sarađivao.

Po mom mišljenju dosta problema u funkcionisanju razmene je doneo i PS5 i mogućnost deljenja naloga na više od dva čoveka, jer se prečesto dešava da treći član u šeru (nosilac PS4 naloga) po kupovini PS5 konzole jednostavno uzurpira i PS5 deo naloga koji mu ne pripada, pa onda lančano nosilac PS5 naloga uzurpira gost nalog i tako u krug...
 
Imam Assassins Creed Valhalla Drakkar Edition PS5 u zamenu moze Sackboy: A Big Adventure ,Call of Duty Vanguard...
 
Da pohvalim @acep razmenili smo diskove na poverenje, bez uplata, zatezanja ko salje prvi itd, clan za primer!
 
Evo da napišem, zainteresovan sam za gost deo naloga igre Diablo IV za Sony PS.

Na razmeni se cena kreće oko 2500din za taj deo naloga, što mi je ok.

Ako neko kupuje ili je već kupio Diablo IV ta PS, a delio bi nalog, neka mi se javi u PP...
 
Je l ima neko RE4 Remake na disku? U zamenu, novac, eventualno Lego Skywalker Saga 😆
 
Ne znam kakva je sada situacija, ali ranije sam sarađivao sa članom ackopopce i imam sve pohvale za njega.
Nažalost zbog problema sa PS5 deljenjem koji je Čika Kure naveo deo sjajnih članova je prestao da se bavi šerovanjem.
Ukoliko je dozvoljeno moram da pohvalim člana Rhisonicus sa kojim sa najviše voleo da sarađujem i koji mi je mnogo puta slao podatke čak i pre uplate je koji je nažalost izašao iz ove priče iz gorenavedih razloga.
 
Ако неко има Асасинс Крид Валхала комплетна верија,било да је гост или носиоц...
Дајем број телефона,адресу и $.
😃
 
Kačenje privatnih podataka i privatnih prepiski nećemo tolerisati. Suvišni postovi su pobrisani a određeni članovi udaljeni iz ove teme. Lične probleme rešavajte privatno a ne javno na forumu !!! Hvala na razumevanju.
 
Horizon Forbidden West (PS4/PS5) - ceo nalog, nije deljen, interesuje me Diablo IV.
 
Ako bi neko da delimo share za MK1, trenutno je oko 25usd na turskom PSN. Meni je svejedno da li sam guest ili nosilac, javite.
Ja bih pravio.
 
Nazad
Vrh Dno