Sve zavisi za sta ti treba vrv taj NUC nema I/o pinove.Za te pare moze da se uzme NUC neki koji je znacajno jaci
Ne znam koju cenu juriš. Sam farnell prodaje za 55eur pa onda shipping, ali i PDV i carina. Čaki da nema poštarine, ispadne oko 8.570 RSD.
Galago je bio odličan jedno vreme jer je shipping bio 5eur, ali sada i kod njih košta 75eur.
digikey je jeftin, košta 60$, shipping je besplatan za preko 150$.
Na KP imaš dva oglasa za 9k i za 10k koji su kao kompleti i to je ODLIČNA ponuda jer su ispravljači još 2-3k, kućište sa hladnjakom još oko 1k. Kartica manje-više. Nakon toga redovne cene kao iz radnje.
Na papiru, zorin oglas sa KP izgleda fenomenalno.
Gde?Ima i nov thin client za 5500din
Šta li tu može da se instalira osim ThinOS...'wyse 3040' na kp
LinuxŠta li tu može da se instalira osim ThinOS...
Nema razlike u mestu proizvodnje, uzmi koji god@jecham
Odlična cena, ali mislim da mi je isplativije da za 9000 uzmem ovaj komplet, tesko da za nekih 1700 dinara kolika je razlika mogu da uzmem original punjač, kućište, karticun od 64gb i micro HDMI adapter.
Edit: ova cena od 7112 dinara je bez pdv-a, sa pdv-om izlazi na malo preko 8500 dinara. Ipak mi se vise isplati kupovina ovog kompleta za 9000.
Da li ima nekih razlika između made in UK i made in China/Japan ?
Za šta bi mogao da služi atom iz 2016 godine?Ima i nov thin client za 5500din
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari