Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

72h se glupost jer sve što hoćeš imaš na netu i možeš da pogledaš i 72 dana unazad ako hoćeš
 
Pa i to je tacno ali i nije. Prvo mecku rodis dok nesto nadjes, a drugo sa nasih kanala je tesko naci neke emisije. A sa stranih i moze joa da se nadje ali je prevod cesto nemoguce naci. Ja sam to kod SBB-a placao 100din kad koristim. A placao bih i 200jer vredi. A imali si ja mislim 40 kanala za 72 sata unazad.

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
72h se glupost jer sve što hoćeš imaš na netu i možeš da pogledaš i 72 dana unazad ako hoćeš

Pa i to je tacno ali i nije. Prvo mecku rodis dok nesto nadjes, a drugo sa nasih kanala je tesko naci neke emisije. A sa stranih i moze joa da se nadje ali je prevod cesto nemoguce naci. Ja sam to kod SBB-a placao 100din kad koristim. A placao bih i 200jer vredi. A imali si ja mislim 40 kanala za 72 sata unazad.

Vesti neke, mislim da je bio b92, nesto o prvacicima pricaju, pogled ode na tv, gledam i slusam decacica sto prica o skoli i kako im je, a mali ISTI ali "pljunuto isti" kao moj rodjo. Ma on u minijaturi, ista glava, oci, brada, celo, ma totalno rodjo moj...
Ne stigoh snimiti al znam da rodjo ima sbb, zovnem ga i kazem mu da nadje i odgleda prilog i porveri da nije njegov... :D

E takve stvari ne moes naci na netu...

Inace kaze rodjo da nije tata klincu. :d
 
Imam RV, paket 160 kanala + Arena+ HBO, otprilike 180 kanala ukupno. Imam istovremeno i D3i , sa HD paketom ali bez HBO i Cinestar, sve u svemu nekih 140-ak programa. RV se kod mene u kuci ne gleda bukvalno NIKAD, iskljucivo D3i i to preko "pogledaj propusteno". krastavac, u tih sat-sat i po koliko imam vremena za TV, bar cu da gledam sta hocu a ne sta mi serviraju.
 
Poslednja izmena:
Sta ce ti onda digitalna kod RV?
Sto si uopste kod RV?
Net i tv mozes kod sbb u celosti uzeti, cemu onda RV... ja zbunjen malo.
 
Sta ce ti onda digitalna kod RV?
Sto si uopste kod RV?
Net i tv mozes kod sbb u celosti uzeti, cemu onda RV... ja zbunjen malo.

Sta ce ti onda digitalna kod RV? - Zato sto je bila promocija za kombo kad sam potpisivao ugovor tako da je ispalo neznatno skuplje nego samo net, a dobio sam i par meseci za dz.
Sto si uopste kod RV? - To se i ja pitam...
Net i tv mozes kod sbb u celosti uzeti, cemu onda RV... ja zbunjen malo - Skorije sam se selio, RV je jedini provajder u zgradi, nemam izbora. D3i mi je ostao "sa stare adrese", jos par meseci mi traje ugovor ali i kad istekne verovatno cu ga uzeti ponovo, doduse samo najjeftiniji - osnovni paket.
 
Poslednja izmena:
Ima li ko problema sa internetom u Borci?

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
Ima problema u Opovu, od 11h nema interneta ni tv-a, dok je tv stigao oko 13h a za internet cemo videti jos...

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Ne znam, tu je jedan downstream i upstream kanal ali brljave. Tako je u celom Opovu.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Ne radi nigde, piše i na sajtu...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Pa da li je moguce da jedan takav operater ame da dozvoli da zbog nestanka struje njima pukne sve... SRAMOTA

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
Ne radi nigde, piše i na sajtu...

gde pise :D ...neko ih tovari :p

3VfzYAF.png
 
[emoji2] [emoji2] [emoji2]

Vrhunski.

Tu je pisalo negde oko 13h kada sam pogledao. Sva mesta sa ove strane Dunava su naveli.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
I meni.. nabijem takve hakere koji ruse mrezu ljudima.. jos u nedelju!! >.<
 
Jel' ima problema sa netom na Novom Beogradu?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
radi normalno na n.beogradu kod d.city-ja. malopre sam procitao da je bilo nekih problema u toku dana...
 
I meni.. nabijem takve hakere koji ruse mrezu ljudima.. jos u nedelju!! >.<

Nisu bre hakeri nista uradili. Oni samo malo sajt izmenili.
Ovo je Vektor imao neki nestanak struje.
--
Inace postoji rupa u prethodnoj verziji WordPress-a koja je patchovana ali nisu svi updejtovaji WP na svom sajtu pa hakeri to masovno koriste.
 
Poslednja izmena:
Nije bilo iskljucenja tog dana, lazu goveda.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Moze li nekako da se promeni dinamicka ip adresa ? Od letos sam preso na kablovski net i pokusao sam dosta stvari , medjutim i dalje isti ip..
 
Kako isti ako kažeš da imaš dinamički IP?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Pa i on verovatno traži statičnu adresu... :)

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Nije mi jasno godinama sam imao ADSL i dovoljno je bilo da ugasis modem i upalis i dobijes novi ip , na kablovskom netu to nije slucaj..da li moze nekako da se promeni public ip , dobio sam ban u jednoj igrici ,i ja da promenim ip kad ono prc :D
 
@p3dJ4 probaj da iskljucis modem iz struje, recimo 1h ili duze pa pogledaj onda.

Zaista, na Vektoru zna dugo da bude ista IP adresa ...ali, ovo godinama je prosto nemoguce :trust:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno