Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Moze mala pomoc,trenutno koristim usluge total tv a hteo bih da predjem kod ovih ovde pa me intetesuje ima li neko iskustvo da me uputi...p.s inace zivim u Borci...pozz
 
Da te uputi u šta? I gde u Borči? Niko ti ne može reći tačno kako je na lokaciji kod tebe. Ja sam Centar 3 i tu je odlično.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ja sam u Kikindskoj...interesuje me kakav im je net...posto meni nude od 50mb iz kombo paket
 
Bivali su losi u nekim delovima Borce, koliko se moze primetiti po nepisanju o problemima verovatno su "ispeglali" sistem i otklonili probleme.
Najbolje ti je da poznanike u okolini, komsije ponajprije, pitas da li imaju net i tv, kako im radi...
 
Potpisalo za jači paket, bez fiksnog. Nisam tražio taj novi modem, vidim da dosta njih kaže da je wifi očajan a meni ovaj TPLINK stvarno odlično radi. Valjda su pustili, nisam kući, videću večeras.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Nije valjda da je taj novi jos gori od tp linka koji je bio ocajan?

jel taj novi ima 2 externe antene, posto na netu vidim i da ima sa internom?
 
Taj tompson ruter je za mene ok, sta znam kroz 2 zida na nekih 15 m razdaljinw od drugog rutera provlaci 45-55mbps. Za mene je to ok.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam u Kikindskoj...interesuje me kakav im je net...posto meni nude od 50mb iz kombo paket

Napisao sam ti PM, a inace ja zivim blizu tebe i kablovska je ocajna, digitalna TV mi ne radi, radi samo na 1 TV,a obican signal malo malo pa nesto cackaju i popravljaju. One njihove mucene radnike sam upamtio jos malo ima na slavu da mi dolaze :D
 
Da, novi Kombo ugovor. Stari raskinuo bez penala. Naravno dobio papir gde to sve lepo piše, čisto da kasnije nemamo neki problem.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Oseti li se razlika izmedju 40 i 50MBps?
 
Tesko da se oseti u surfovanju, vecu razliku moze jedino da pravi veci ili manji ping.
 
Za ono za šta ja koristim a to je surf + poneki download + YT ili neki drugi streaming, apsolutno nema nikakve razlike.

Tamo je bilo 5MB/s download, a ovde je 6.1. Neverovatna razlika.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Za gaming je 10/2Mbps vise nego dovoljno, a za Surf i za DL ima najvise razlike kod jaceg neta.
Kada se otvori po nekoliko tabova sa YT-om + Twitch stream + DL u pozadini + Ukucani sta rade -> Svaki dodatni Mb/s dobro dodje.

Trebao bih i ja da odem i ovako sada placam 3095 pa 80din. i nije neka razlika samo steta sto nisu digli Up na 5Mb/s.
Mada kada se setim da sam u startu kod njih imao 512/128 Kb/s...

Inace zasto Vektor toliko naplacuje paket od 150Mb/s? Pa cena je duplo veca od 100Mb/s. Ako nekome treba tako jak DL vise mu se isplati da se dogovori sa komsijom i da oboje uzmu po 100Mb/s pa da ih posle koristi uz neki load balancer.
 
Poslednja izmena:
Verovatno zato što su prema takvim paketima optimizovali mrežu

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
odkada ovi skrembluju filmove na tv kanalima???

konkretno sad sam penzioneru hteo da pustim kaubojac na HRTu ali nema, zvao podrzku i kazu skremblovano??? pa zadnje 2 godine gleda kaubojce subotom ujutru (7.8.9 h zavisi od seme) sve za sta nije placena licenca se skrembluje????

znam da je zbog nasih morona to vazilo za sport ali za filmove iz 50-60 :wall::wall::wall:

zna li neko da li je i na drugim kablovskim adsl isto tako, da prelazim na nesto drugo :-devil-:
 
I ostaješ na paketu na kom si bio. Neće biti automatskog prebacivanja na nove. Nova je cena i kablovske ali kažem, za tebe važi ta cena dok ne budeš hteo novu ponudu za koju ćeš morati da potpišeš novu UO a to znači da se slažeš sa novom cenom. Ne verujem da će posle ovog povećanja biti bilo kakvo dodatno povećanje cene 25og.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Koja cetiri kanala?

Mislis na b92, prvi, happy i ekipu?

Pa to je reseno, ako nisi do sad shvatio :)
 
Ja sam na Total Mix-u i to mi je bilo najisplativoje resenje. Ali sada se pojavio ovaj vektorov brz net pa cu morati da raskinem sa Totalom ugovor da ostanem samo tv da placam a net kod Vektora. Na njihovom sajtu vidim imaju predstavnistvo ovde kod mene u Smed.Palanci ali to je samo na sajtu. :) Nigde nisam video Vektorov lokal, ili adresa sa sajta ne valja...
 
Ne možeš da uzmeš internet bez kablovske...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ne moze samo fiksni i internet, mora i televizija ili si mislio da mora kabal da prodje kroz ulicu?
 
Po treci put su izmenili svoje "obavestenje" 25-ti vise nije krajnji rok za izbacivanje "b92, Happy, Kopernikus"

82rdHx0.png
 
Nazad
Vrh Dno