Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Hohohoooo...

Ne pitam za kombo, pitam da li je ikome povecan nezavisni net paket, bilo koji?

Ako je nekome i u kombo ponudi povecana brzina neta neka prijavi.

U stvari neka BILO KO kome je promenjena brzina neta prijavi promenu.

Pogledajte prilog 218426
 
Ne verujem da će da povećavaju bez aneksa, jer ovo nije povećanje već novi paketi.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
"Hohohoooo....." nam opet ne veruje :)

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Hohohoooo...

Sta imam ili nemam da vam verujem?
Ne zelim vise da nagadjam, samo me zanima da li je nekome ubrzan net sa 40/4 na 50/4 ?
Niko od vas ne odgovara da li su ubrzali net...

Nemam ja nikakvu zelju za potpisivanjem aneksa za bilo sta, nego mi je bezveze da imam net od 40/4 po istoj ceni kao oni sa 50/4 jer necu da se obavezujem na 2g za novi paket.
Po svemu sudeci oni jesu tako osmislili ovaj put usluge.
Stari korisnici ce imati stare pakete (tv i net) po starim cenama sto podrazumeva sve stare kanale iz svojih paketa uz novu cenu odrzavanja i stare brzine neta, a samo novi korisnici ce dobiti nove brzine i nove tv kanale...

Lukave se i opet ne svataju da time nerviraju opako klijentelu i da ce im ta klijentela otici cim budu imali alternativu jer su besni na njih i njihovo takvo ponasanje...
Al ajde da ne mracim, Nova godina je, mozda jos nisu poceli raditi na prebacivanju brzina jer su praznici...

Pogledajte prilog 218431
 
Internet za svaki Kombo paket 50/4 koja je to glupost...
Trenutno placam 3570 za 80/5, 160 kanala (od toga 20tak istih u hd i digitalnih) istice mi ugovor na leto. Bice onda ucena za 285 rsd manje predji na 50/4 ili doplati 900 (ukupno 4185) za 100/5
 
Hohohoooo...

Sta imam ili nemam da vam verujem?
Ne zelim vise da nagadjam, samo me zanima da li je nekome ubrzan net sa 40/4 na 50/4 ?
Niko od vas ne odgovara da li su ubrzali net...

Nemam ja nikakvu zelju za potpisivanjem aneksa za bilo sta, nego mi je bezveze da imam net od 40/4 po istoj ceni kao oni sa 50/4 jer necu da se obavezujem na 2g za novi paket.
Po svemu sudeci oni jesu tako osmislili ovaj put usluge.
Stari korisnici ce imati stare pakete (tv i net) po starim cenama sto podrazumeva sve stare kanale iz svojih paketa uz novu cenu odrzavanja i stare brzine neta, a samo novi korisnici ce dobiti nove brzine i nove tv kanale...

Lukave se i opet ne svataju da time nerviraju opako klijentelu i da ce im ta klijentela otici cim budu imali alternativu jer su besni na njih i njihovo takvo ponasanje...
Al ajde da ne mracim, Nova godina je, mozda jos nisu poceli raditi na prebacivanju brzina jer su praznici...

Pogledajte prilog 218431
Pa ista priča kao što meni nisi verovao kada sam rekao da sam lično pitao za popust za OSI. Evo i sada, bakara je zvao, pitao i preneo čovek ovde da ko hoće hovu ponudu potpisuje nov aneks, ko neće ostaje na starom. I ti onda opet pitaš jel nekome ubrzano :D

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Pita covek sa razlogom, u CC cesto i kazu netacne stvari, nekad promene, itd.
Mada se verovatno uzalud nada :)
 
Hohohoooo...

Alfa' svaka ti je tacna.
Pametno razmisljas i mudro zboris.

Nije da i ja nisam zvao, da cujem sta ce reci i ne rekose nista pametno. Devojka bi zbunjena pitanjem, ko da stari korisnici ne postoje, sta ona i zna o starim korisnicima, njeno je da "grabi" nove korisnike...
Neka malo saceka, videcemo tamo negde 4-5. sta ce da se desi...

Pogledajte prilog 218443
 
Nece da se desi nista, stari po starom, novi po novom...
Ti odluci jel oces da budes novi ili stari :)
 
Upravo. Ne kažem da je to korektno sa njihove strane ali tako će definitivno biti ovaj put izgleda.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Koliko je bio po starom kombo net+tv (40mbit) ?
 
Poslednja izmena:
Nema razloga da ne povecaju internet kad je cena ostala ne promenjena.Verovatno kad prodju praznici .Bitno je da su najavili promenu posle godinu dana :D
 
Kod mene i dalje 40/4, sto mi je sasvim dovoljno. Ako bude povećanje super, ako ne opet ok.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
ja ne vidim razlike u netu u kombo paketima na sajtu, sva tri su 50/4 a razlikuje se tv paket. na speedtestu merim oko 45mb/s a imam kombo 80/5 + tv 160.
 
evo sad sam izvukao brzinu od 80mb/s, verovatno je nesto preko dana bilo usporilo.
 
To mozda po malo ubrzaju net da odobrovolje ljude pred naplatu ili ukidanje onih nekoliko kanala...
 
Nema ukidanja.
Valjda ste shvatili na koji su način rešili taj problem

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Samo jos da sroce tekst tipa: "Sa velikim zadovoljstvom Vas obavestavamo da smo ucinili izuzetne napore da nasi korisnici ne budu uskraceni za doticne kanale, itd..." A sto se tice promene brzine, ne verujem bez aneksa. Meni je dovoljno i 40/4, mada i to cesto padne na 30?!
 
U Srbiji smo navikli da ako pise neka cifra, do skora (godini i dva-tri meseca otprilike) je to u praksi i bilo toliko.
Tako da nije ni cudo da ljudi tako razmisljaju.
 
Sto se tice brzine,uvek pise "do" i to je nekih 15% manje u najgorem slucaju..Posto znam da sam se pre nekih 10ak god bas bas posvadjao sa jednim provajderom adsl.Oni meni na 512 kbps(valjda je kbps) isporuce 300kbps e nes kolega :d ..

E sad posto vidim te nove cene na sajtu i nove brzine,to naravno ne vazi za nas koji vec imamo 80/4 ?Mislim logicno da ne moze retroaktivno da mi menjaju ugovor ali aj da pitam :)

Uglavnom od kad su sredili problem prekida na mrezi brzina mi savrsena juce mi cak bila brzina 80/5
 
Poslednja izmena:
@cimi i treba da bude 80/5 jer stari paketi su 10/1, 40/4, 80/5, 120/6, a novi su 10/1, 50/4, 100/5 i 150/6 . :D


Raspitao sam se malo detaljnije danas...

Aneks ugovora sa UO na 24m za menjanje internet paketa je obavezan svima.
Ko hoce 50/4 mora aneks inace ostaje na 40/4, stvarno kvarno.

Zakljucujem da ce neko kupiti TT . :D
 
Ja trenutno imam onaj stari kombo od (110+40mb/s) 2785+600 dinara arena sport ...= 3385
Vise mi se isplati da odem sad i uzmem ovaj maksi kombo ...dobijem 165+50mb/s i *dodatni paket (arenu) za 3285
Jel postoji sansa da se nekako iskuka dodatni cam modul za dz, kada bi tipa uzeo taj najjaci kombo paket sa arenom i + sport klub ...
Jel pokusavao to neko ?
 
Upravo tako ,ja sam ih zvao da dodju po novi ugovor ,besmisleno je da placam vishe za istu uslugu :D
 
Pa nije isto, održavanje je skuplje sa novim ugovorom

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
U jajincima napokon bolje stanje. Gubitci su svedeni na normalan nivo a brzine/latencija su dobri i tokom dana i uvece.
Paket 80/5

Pogledajte prilog 218695
 
Poslednja izmena:
Potvrdjujem, u poslednje vreme u tom kraju sve OK, bez ikakvih problema.
 
Opa povecanje brzine uz ucenu za novi ugovor, a ja se taman obradovao.

Inace juce je bilo kratkih prekida od po ~10-30s.
gOIuzk.jpg
 
Nazad
Vrh Dno