Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Kod mene u zgradi su instalirali opticki net, pa bih mogao da dobijem duplo vecu brzinu. Ali, cini mi se da su paketi kod SBB malo skuplji nego kod RV.
 
Ima li najava kad i da li će biti opcija gledanja unazad?
 
Kod mene u zgradi su instalirali opticki net, pa bih mogao da dobijem duplo vecu brzinu. Ali, cini mi se da su paketi kod SBB malo skuplji nego kod RV.
Proveri da li uopste imaju te Fiber pakete u ponudi i dalje?

Pitaj u zgradi kakva su iskustva drugih, i ako su pozitivna, gledaj gde je jeftinije.
Kao sto ti rekoh u SjBB temi: retko gde uopste ima neko izbor oba. Moras kod tebe u zgradi videti kakva su iskustva korisnika SBB-a, ne znaci ti nista druga lokacija.
 
Cak sam dve godine unazad gratis koristio sve HBO kanale. :)

Kod RV pali pretnja da ces preci kod drugog operatera, naglasis da imas ssb sa optickim netom u ulazu, da ces preci kod njih (sbb) ako ne dobijes popuste kao da si novi korisnik i ako te od**bu ti odes do saltera u Sava Centru ili eventualno u Belvilu i kazes da otkazujes. Kazes da nisi dobio popuste kao da si novi korisnik i da ides na sbb, pa da vidis kako sve moze...

Znaju da ako te ne zadrze gube mnooogo vise nego da ti daju opet popuste.
Gube minimum 300e, zabole njih za 30-40e oni od tebe uzmu 300-400e godisnje, ako odes ti i jos 1000 takvih to je vec ogromna cifra...

Inace ne moras obnavljati UO, samo ce ti ukinuti hbo (verovatno, cim primete), a sve ostalo isto uz punu cenu.
 
Poslednja izmena:
Evo da javim priključili su me malopre, dakle prošlo je 11 dana.

Za sada koliko vidim sve fino radi. Doduše imao sam po koji izgubljen paket, protok je ok, ali prebacio sam dns na opendns, i sada deluje ok, ping je manji ka google-u i nema izgubljenih. Ako to uopšte ima veze sa dns.

Ruter koji sam dobio je Thomson TC7200. Ima li bridge mode ovaj ruter?
Ako nema, kako koristite vaš ruter sa njim? Kapiram da može ruter u lan port ali to mi je malo bezveze rešenje.

Javljam ako bude nekih problema :).

edit: pozvao sam podršku, pitao da li može u bridge mode da se postavi, kažu ok ali koliko vidim samo su ugasili wifi na modemu.
 
Poslednja izmena:
Isteklo mi vreme za edit.

Elem, radi i ovako, nakačim mikrotik na lan port, sve kao i pre i radi mreža, mada kapiram da je ovo dupli nat što je netipično. Mada radi i torrent kada uključim UPnP, port je otvoren. Ali nebitno za sada, radi net ok, mada i dalje ima poneki ispušten paket, doduše ne primećujem da ne otvara strane ili da nešto koči.
 
He da, nisu 92. mi je adresa.

Inače posle adsl-a ovo je baš drastičan korak unapred. Mislim 10mbit adsl-a.
 
Ne znam u kome delu Borce si, ja sam u Centru 3 i bas, bas dugo vremena nemam nikakve zamerke na njihove usluge. Sve radi kako treba da kucnem u drvo.
 
Ja sam presao na total tv,i mogu reci da je 30% bolji izbor kanala za 1290 din,stim da 8 meseci placam 50%.
 
@comid sta to ima na Totalu a nema Vektor?... bas me zanima, makar tri kanala mi navedi :)
 
Neki koji su na vektoru zakljucani ovde nisu 3,4 kanala ima sk1,2,3, i sk(svi u hd-u),svi foxovi u hd-u,nac geo hd.nac geo wild hd,animal planet hd,kitchen 24 hd,top kanal, discovery showcase hd,+200 kanala bez prevoda, a jefini za 400din.Jedino mi se nesvidja sto ima 45 pinkovih kanala,ali imaju omiljeni programi,pa sam i to resio.
 
Poslednja izmena:
Cekaj, je si ti skoro presao, pa su ti pustili promo sve te HD kanale ili je sve to za cenu 1300din ???...SK 1,2,3 imas kod vektora u osnovnom paketu, HD se dodatno naplacuje
I dalje me zanima ta 3/4 kanala kojih Vektor nema ? :)
 
Istekao mi je promo period,imam te kanale sto sam naveo,otkjucane ima i eurospport 1 i 2 isto hd, ima nekoliko kanala prve tv,cine star,sk golf,fight chanel,id,crime & invest,comedy central,dtx hd,super tenis hd,sky sport,via sat nature history,sk golf,ima i jedan pink,koji gledam,pink film,samo domaci filmovi.
 
Da, sad gledam, ti imas paket 110 kanala ...jeste, jeftinije je definitivno :)
 
Da li neko zna da li Radijus planira da u skorije vreme ukida analognu tv? Zvali su moje roditelje (Novi Beograd,blok 61) da im dođju da prikače digitalne prijemnike na tv uz ugovor na 24 meseca(inače nisu pod ugovorom) uz objašnjenje da planiraju ukidanje analogne. Pošto imaju stare crt televizore, stariji ljudi kojima je dosta šta imaju i nisu voljni da se sad navikavaju na novi uređaj, da li je to tačno ili samo hoće da navuku da potpišu ugovor ?
 
Daju novi ugovor i stb sa digitalnim kanalima.
Ali mislim da se isplati jer uz to daju i 50% na godinu dana i još ako prebace telefon ispada super za njih.

Ja sam moje savetovao da to potpišu.
Analognu sigurno neće ukinuti...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kod mene u kraju su ukinuli analognu pre vise od godinu dana, i cak i osnovne digitalne kanale skrembluju.
 
Deluje mi nestvarno, da samo u jednom bloku iskljuce analogni signal ???

Da li je jos negde iskljucen analogni signal ?
 
Poslednja izmena:
Nema logike...
Pre će biti da je TV prebacio da koristi samo dtv tuner a analogne nije ni skenirao pa i ne zna više da postoje.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Samo treba neko da krene prvi, svi će pogasiti analognu odmah, previše povezanih na divlje svuda... SBB je to već uradio u NS koliko znam.


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Nema logike...
Pre će biti da je TV prebacio da koristi samo dtv tuner a analogne nije ni skenirao pa i ne zna više da postoje.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Stvarno je ugaseno, cak su kacili i plakate na kojima su to najavljivali.

Pitao sam ih pre par meseci sta se desava sa osnovnim digitalnim kanalima, i trebalo im je dan-dva da se interno raspitaju da utvrde sta je tacno iskljuceno a sta ne na mojoj lokaciji.
 
Inace, vidi li se negde koji kanali su u RV dodatnim paketima? Na sajtu im samo vidim nekih 6 dodatnih paketa, ali ne pise sta tacno sadrze. Da li Sportklub paket sadrzi i HD SK kanale?
 
Pitanje za one koji imaju digitalni prijemnik kod vektora: kako se rešava pitanje kamere na ulazu, da li taj uređaj ima neki out pa da ide u tv i gleda se kamera analogno na tv?
I da li neko može da okači ako ima spisak njihovih kanala po paketima, to je bilo pre na sajtu ali više ne, a kada sam zvao kažu da može da se uzme u poslovnici, a ja stvarno nemam vremena za to. Zašto su to skinuli sa sajta pojma nemam, ove slike gore ništa ne govore šta je gde, ima tu još kanala...
 
To su izbacili da bi sakrili promene kanala, da ih ne love za prevremeni raskid ugovora...

Evo programske seme iz jaunara 2017. ... Pogledajte prilog 245089
 
Poslednja izmena:
Te kamere se vezuju preko RF ulaza, nemaju veze sa STB uredjajem.

A programsku semu su sakrili da ih ne bi hvatali za gusu korisnici.
po meni programska sema bi morala biti sastavni deo ugovora, jer se svi mi odlucujemo da potpisemo na osnovu trenutne ponude, i to ne bi smelo da se menja bez mogucnosti za raskid.

Tako da savetujem da kad potpisujete trazite da vam prihevtaju ponudu uz ugovor, da ne bude mi to mozemo da menjamo tako pise u ugovoru. (a stvarno pise)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno