Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Cak mi opadanje brzine ne bi toliko smetalo, ali ping....Hvala u svakom slucaju, javi kako stoje stvari.
 
Znam, saosecam se sa tobom nije cak ni sto je brzina niska, nego sto je nestabilna. To onemogucava bilo kakvo streamovanje ili igranje onlline igra (tipa LOL). Sto je jos gore imaju neki kratki prekidi u internetu, gde modem totalno zabode (da li menjaju parametre ili sta rade neznam) nekoliko puta dnevno.

Stvarno je steta, sa njima sam od pocetka i ovo sad je prvi put da prave takve probleme sto se tice interneta...
 
Pogledajte prilog 98073 ovog puta se otkljuca dok se ne restartuje modem,dakle nije vishe 3min :D da,ne moze da se udje tako
 
Poslednja izmena:
Kako si uspeo da udjes? I jer ima neko problema sa upload-om, sad mi download radi kako treba ali upload ne valja...
 
preko skripte al brlja nesto .... bitrate: 5365307 ?
 
A to sam i ja nalazio, i tako mi je isto otvarao random podatke. Kakav ti je upload?
 
ne ide preko 1.3

 
Poslednja izmena:
Isti problem i meni maximum je 1.2, ali vecinom je ispod 1.

edit: rezultat posle restarta modema
 
Poslednja izmena:
skripta za otkljucavanje novog firmware-a


okacite stranicu signal ako Vam nije mrsko :)
 
Poslednja izmena:
Havala, na ovome. Sad vidim zasto nije htelo sa mojom skriptom. Vise nije sifra W2402, sad je admin.

I meni je cudan bitrate, mislim da ovaj firmware nije bas dobro razradjen...

Evo sad gledam, izgleda da ovo nisu standardne mere (ksym/sec), nego tad mera treba da se mnozi sa jos nekim brojem koji ja nevidim da pise na signal stranici.

http://volpefirm.com/blog/docsis-101/docsis101_upstream-rf/

A koliko vidim treba da mi povecaju modulaciju, verovatno je zato upload ispod 1 MB.

Pogledajte prilog 98184

Da dodam, meni ostaje ulogovan i posle restarta i polse iskljucivanja iz struje.
 
Poslednja izmena:
upload i dalje max 1.3..
 
Meni se ne penje iznad 0.88MB/sec...

Zasto si dodao ono W2402 u poslednjem redu skripte?(ako si uopste pisao sam skriptu)
 
da znamo koja je bila stara sifra :D
 
na kom ste podrucju Vi koji imate problem sa upload-om ?
 
a cvoriste se nalazi u kom bloku ?
 
jel i dalje ocajan upload ? a download je stabilan ?
 

upravo sada testirano,
los je net, ima neko vreme, nekoliko dana, da je ovako los net i da se to primeti.
ovih dana takodje iznenada pukne tv slika, sve, analogna i digitalna, na trenutak i vrati se, nisam bio pri kompu da vidim da li je i net pucao...
kisa ili nesto rade?
 
Meni net puca nisam primetio za tv (mada ne gledam tv preterano).

Evom mog testa sad.
 
Poslednja izmena:
postade B zbog targa :D da,upload je u vecernjim satima tuga...
 
Ali download je ok tako da i nisam nesto preterano ljut, ali opet placam za punu konekciju i ocekujem punu konekciju...
 
da,oni inace preporucuju speedtest fajl sa ftp.vektor.net .... koliko sam sad cuo niko se nije zalio na upload sem mene malopre :D
 
Ja sam se zalio dva puta pre par dana, i kao su mi stavili moden na "posmatranje".
 
Nazad
Vrh Dno