Šta je novo?

Radeon 9600Pro best performance????

Milan82bh

Čuven
Učlanjen(a)
20.09.2003
Poruke
1,273
Poena
649
Ajde mala pomoc.Kako da iz mog radeona izvucem MAXX.Imam i A7N8X i 2400xp. rtfm
 
prodas ga i kupis FX🙂, Ozbiljno, overclock, Rage tweaker..
 
Imam ja Geforce 4 ako nekom treba🙂))


za Milan82bh!
Reci mi jel. si nabavio kod nas tu ATI karticu ili ne? Kako te sluzi i koliko si dao za nju ako nije tajna? nameravam i ja oko Nove godine da se pocastim sa jednom 9600 a mozda i 9700 ako "padne para s neba"


cheers
 
Milan82bh je napisao(la):
Ajde mala pomoc.Kako da iz mog radeona izvucem MAXX.Imam i A7N8X i 2400xp. :rtfm:
1. uh bre mnogo ste odma' udarili po offtopicu... vratite se na temu treda..
2. Radeon 9600pro se lepo oc... napisi nam koji imas, dobro vodi racuna da napises oznaku na memoriji kartice da vidimo dokle teorijski moze da ide a ako je neka lepa, tipa 2.8ns Samsung... moci ce da se digce jedno 10-15% tj. do 330-350mhz. GPU bi trebao da ide do 500mhz minimum, jedino ako ti bas nije upao neki los primerak. Dakle daj vise info pa da vidimo. Inace klokuj karticu sa RadLinker-om... malo programce a najefikasnije.
 
Evo kod mene stoji sledece:

Samsung 322
K4D263238E - 6C33

Dokle ovo moze da ide? 🙂
 
Pa njen deklarisani fabricki maksimum je 300mhz (3.3ns), pa ti sad vidi. Probaj pa ces da vidis ali nemoj u velikim koracima, onako po par mhz pa polako.
 
Moja je Connect 3D
Core:515@ Def:400
Mem:320@ Def:300
Uzeo sam je kod nas u bulevaru ....ne mogu da se setim koja firma u sustini platio sam je sa porezom 220e.
Karta je Zmaj sa cetiri oka!!!! :boom: :boom:
 
220 evra !!!!!!!!! jaooooooooooo al' su te odrali batiiiiceeeeeee
9600Pro moze da se pazari za jedno 40-50 evra manje!!!!
 
Sa porezom?
Od kada se za kompjuterske komponente placa porez?!?
 
stormbringer_bg je napisao(la):
Sa porezom?
Od kada se za kompjuterske komponente placa porez?!?
Za ploce,procesore,graficke,memorije i kucista ....oduvek!!
 
samo se za cele konfiguracije ne placa jel?
 
Tacno. Ja oduvek placam porez, bas kao i vecina clanova bench-community-ja :d

BTW jel moguce da neko nije znao da se porez uopste placa ctp; ??
 
Milan82bh je napisao(la):
Sad!!!!! Sine ja sam ga kupuio prosli mesec!
1. Ja za tebe nisam "sine" imam brat bratu skoro 2x vise godina od tebe,
2. Svoj 9600pro sam kupio pre skoro 3 meseca i platio sam ga 170 evra, naravno bez poreza!
 
"Marti" koju masinu imas?
Koliko imas:
3dMark03----?
Aquamark3-----?
 
Tbred XP 1700 @ 2004mhz, 12*166 fsb, 512 ddr cl 2.5, KT400 ploca, GA 9600pro 400/600 (moze 513/662 stabilno i bez greske).
3DMarkica03 - 3334
Aquamark3 - 25244
 
Zasto tako malo???
Jel to sa @ iliti bez?
Ja imam 3730(mark03)
31xxx(aqm3)
Ej hoces da ti prodam 2400+?
 
Malo!?!?
Pa to su vrlo solidne vrednosti za tu konfiguraciju. Na Aquamark2 sajtu sam bio medj prvima sa svojom makinom. Kartica nije klokovana, kad je malo dignem ode 3Dmark na 4000 a AQM3 na 30 i nesto...
 
petri je napisao(la):
Evo kod mene stoji sledece:

Samsung 322
K4D263238E - 6C33

Na mojoj kartici (by Gigabyte) je onaj poslednji string - 6C2A

Koliko je to milisekundi ?
 
Marti Misterija je napisao(la):
Tbred XP 1700 @ 2004mhz, 12*166 fsb, 512 ddr cl 2.5, KT400 ploca, GA 9600pro 400/600 (moze 513/662 stabilno i bez greske).
3DMarkica03 - 3334
Aquamark3 - 25244
Ja u 3d marku imam 5697 sa G-Force mx440 128mb mada mi je masina nesto jaca 😀 AMD 2400+ Asus an78x-x 1gb ddr type;
 
W12 je napisao(la):
...


Ja u 3d marku imam 5697 sa G-Force mx440 128mb mada mi je masina nesto jaca 😀 AMD 2400+ Asus an78x-x 1gb ddr type;

😀 😀
Ahahahahaha

Ovo je bilo dobro.

P.S. Za neupucene. W12 je taj rezultat ostvario u 3D Marku 2001
a drugi su pisali o rezultatima u 3D Marku 2003.
 
?????? 5697 sa G-Force mx440 128mb ????
Zar samo toliko???



Asus A7N8X,512ddr(333), geforce cuvena Eagle i Orao🙂)460, 43.45 verzija drajvera ili score od 6447! 3dmark2001!

Marti!
Po tebi koja je bolja kartica radeon 9600PRO ili GeForce FX 5600 256MB Ultimate
[Golden Limited] 325/600MHz 8x16Mx16 ¡V3.3ns Samsung, Inace Prolink!

Razmisljam se sta uzeti za jedno mesec dana, jer uskoro menjam ovu geforce...

Evo linka http://www.prolink.com.tw/2003/english/products/vga/FX/Geforcefx%205600-NVGA31AL-256M-VIO-DVI-Godlen%20Ultimate.htm

Hvala!
 
ajvonn je napisao(la):
?????? 5697 sa G-Force mx440 128mb ????
Zar samo toliko???



Asus A7N8X,512ddr(333), geforce cuvena Eagle i Orao🙂)460, 43.45 verzija drajvera ili score od 6447! 3dmark2001!

Marti!
Po tebi koja je bolja kartica radeon 9600PRO ili GeForce FX 5600 256MB Ultimate
[Golden Limited] 325/600MHz 8x16Mx16 ?V3.3ns Samsung, Inace Prolink!

Razmisljam se sta uzeti za jedno mesec dana, jer uskoro menjam ovu geforce...

Evo linka http://www.prolink.com.tw/2003/english/products/vga/FX/Geforcefx%205600-NVGA31AL-256M-VIO-DVI-Godlen%20Ultimate.htm

Hvala!
Izvini sto se mesam, ali imao sam obe na lageru, moj savet:9600 je best buy trenutno.
P.S. Saphire 9600 non pro 3dmark2003=3368, a 3dmark2001=11249 na slicnom compu.
 
Nazad
Vrh Dno