PSU noviteti

laca12

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
31.03.2006
Poena
28
Najavljeno za avgust

Arthur Morgan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
07.10.2007
Poena
63
Možda su im napajanja dobra, ali imam ne baš najbolja iskustva sa njima. Na poslu (reč je o, naravno, poslovnim računarima koji ne vuku mnogo struje i napajanja su stara i od 500W) imam 5 računara sa CM napajanjima, dva su riknula u roku od tri godine, tri rade već sedam bez problema. Što je uspeh pored EPS-a.
Ali od jednih napajanja bežim kao đavo od krsta. Pre četiri godine smo dobili 20 računara sa TT kućištima i napajanjima. Naravno, kancelarijske mašine sa napajanjima od 500W. Danas je samo jedno čitavo. Ne znam kakva iskustva imaju drugi, ali njihova napajanja crkavaju lagano dok kineske no name cigle rade i duže i bolje od istih, što je ono u šta sam se lično uverio.
Lično, u svoj računar ne bih stavio ništa osim Seasonic, Corsair, FSP ili BeQuiet! Znam da ima još dobrih napajanja, kao što su EVGA ili NZXT (ovo nagađam po klipovima sa YouTube), ali ovo je samo moje mišljenje.

jurodivi

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
15.08.2011
Poena
83
Cooler Master hronično pati od toga da su im prve verzije proizvoda falične...maltene uvek. I vazda posle neke revizije koje popravljaju stvari...

ppredrag

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
21.07.2005
Poena
63
Thermaltake Toughpower 775XT. Svinja koja skoro puni 10 godina. Kod mene bila 7.

Vrh Dno