Šta je novo?

[PS4] Bloodborne (Project Beast), by From Software

A koje su to jos Soulsborne igre? Sta je to?
*mjau**mjau**mjau*, ako ste se svi vi ispraksovali i presli igru onda moram i ja :)
 
dark souls 1, 2, 3
bloodborne
nioh 1, 2
sekiro

i jos mnogo njih koje pokusavaju isti pristup kao dark souls
 
...ne zaboravi demons souls

nioh nije soulsborne, a nije ni from.
radili su je koei tecmo, firma koja pravi ninja gaidena.

nije loša igra , ali je daleeeko ispod soulsborne franšize, u kojoj je bladborn dragulj u kruni.

što se old huntersa tiče, dlc je laganica u odnosu na dublje chalice dungeone
sam koncept chalice dungeona daje igri endless replay value čak i u offline modu.

kad se igri doda i pvp, to je čini kandidatom za najbolju igru svih vremena, ikad.
 
Poslednja izmena:
...ne zaboravi demons souls

nioh nije soulsborne, a nije ni from.
radili su je koei tecmo, firma koja pravi ninja gaidena.

nije loša igra , ali je daleeeko ispod soulsborne franšize, u kojoj je bladborn dragulj u kruni.

što se old huntersa tiče, dlc je laganica u odnosu na dublje chalice dungeone
sam koncept chalice dungeona daje igri endless replay value čak i u offline modu.

kad se igri doda i pvp, to je čini kandidatom za najbolju igru svih vremena, ikad.

sve se slazem. nioh sam doduse naveo jer pokusava slican pristup kao from, ali da, odstupa na mnogim poljima. i dalje je zabavna
 
...ne zaboravi demons souls

nioh nije soulsborne, a nije ni from.
radili su je koei tecmo, firma koja pravi ninja gaidena.

nije loša igra , ali je daleeeko ispod soulsborne franšize, u kojoj je bladborn dragulj u kruni.

što se old huntersa tiče, dlc je laganica u odnosu na dublje chalice dungeone
sam koncept chalice dungeona daje igri endless replay value čak i u offline modu.

kad se igri doda i pvp, to je čini kandidatom za najbolju igru svih vremena, ikad.
Kad izbace remaster bez frame pacinga. Odlična igra, ali nije najbolja u Souls serijalu, meni je i dalje najdraži Demon Souls, valjda zato što te to tad bilo nešto potpuno novo, ludilo.

Sent from my Oneplus 8
 
Kad izbace remaster bez frame pacinga. Odlična igra, ali nije najbolja u Souls serijalu, meni je i dalje najdraži Demon Souls, valjda zato što te to tad bilo nešto potpuno novo, ludilo.

Sent from my Oneplus 8
Jesi probao Remake? Ne zna se šta je bolje, dal grafika dal zvuk a u srži sve ono što je učinilo Demon's Souls legendom samo poboljšano... Bluepoint je odradio za 10. Meni nikad nije smetalo ništa u Bloodborne kad smo već tu, ja taj frame pacing ne bih ni znao da postoji da nema Digital Foundry :)
Ako ćemo listu, prvi Bloodborne definitivno pa Demon's Souls pa prvi Dark Souls. Trojka je ok, dvojku više nikad ne bih upalio...


Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Nisan probao iako imam PS5. Čekam da padne cena, ne dam više od 30 evra da kuva kafu. Nemam više 20 godina da se ložim day 1

Sent from my Oneplus 8
 
Probaj sa share-om na razmeni igara....
 
Kupiš disk verziju, odigraš, prodaš :)
 
Ako sam dobro skapirao, poenta svih Souls igara je koncept borbe i dobijanje/osvajanje/gubljenje 'soul' energije nakon pomenutih borbi ?

A koja se igra izdvaja po prici ?

Imam Bloobourne za PS4, Demon's Souls za PS3 i Dark Souls sva tri dela za PC.

I ne znam koju prvo da pocnem da igram :)
 
Mislim da je Dark Souls 1 sa dlcom najkompletnija. Level dizajn, atmosfera, gameplay, bio sam zakovan za ekran od kada sam je provalio. Mozda i najbolja igra koju sam odigrao.
 
Bladborn
 
Ako sam dobro skapirao, poenta svih Souls igara je koncept borbe i dobijanje/osvajanje/gubljenje 'soul' energije nakon pomenutih borbi ?

A koja se igra izdvaja po prici ?

Imam Bloobourne za PS4, Demon's Souls za PS3 i Dark Souls sva tri dela za PC.

I ne znam koju prvo da pocnem da igram :)
Dark souls igre jesu smestene u istom svetu ali nisu povezane pricom, mozes da igras kojim god redom hoces. Meni je najlepsa Dark souls 2.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uh, corrupted save (offline, nemam backup). :mad:

Ode lik (prvi i jedini) lvl 220, taman hteo da završim (po prvi put) i pređem u NG+.

Inače ne volem autosave sistem, jedino mi u soulsborne igrama odgovara jer ima smisla, ali u ovakvim situacijama... Uh.
 
najava za BB remaster stiže sledeće nedelje, do tad

 
Nije zvanična najava -

Content creator and leaker of the Final Fantasy Origin project "SoulsHunt" claims Bloodborne will have an "ambitious" remaster (probably with cut content added and QoL improvements) this year with also a PC port planned for a later date (credit to u/sphinx9092).

 
Nije zvanična najava -

Content creator and leaker of the Final Fantasy Origin project "SoulsHunt" claims Bloodborne will have an "ambitious" remaster (probably with cut content added and QoL improvements) this year with also a PC port planned for a later date (credit to u/sphinx9092).


Ma samo da ima opciju da se ugasi chromatic aberration...
Inače, nakanjujem se da ovih dana konačno krenem...
Ali sad me malo koleba koliko je blizu ovo "this year later date" za PC...
 
imaš igru a ne igraš... kako reče onaj kolega sa foruma ? "vino se greje, a žena 'ladi..." ;)

proteći će do novembra prilično... ps5 remaster će ranije. ovaj francuz je prilično pouzdan.
 
Upravo je sad skidam, trenutno je na 52% pa cu da vidim dal drzi paznju 😎
 
Evo 10 put počinjem i uvek se iznerviram. Priznajem, retardiran sam za ovu igru. Može neki savet kako ovo čudo igrati na unstable 30 FPS?!! Sve souls igre sam svario ali ovu nikako.....
 
Evo 10 put počinjem i uvek se iznerviram. Priznajem, retardiran sam za ovu igru. Može neki savet kako ovo čudo igrati na unstable 30 FPS?!! Sve souls igre sam svario ali ovu nikako.....
+1
Uz ove potreban i savet kako neoslepeti od onog buđavog chromatic aberration efekta koji nije moguće isključiti.

EDIT: Sad tek vidim da @lepi kokan pominje novembar kao datum izlaska Project Beast, sačekaću onda do tada, šta mi znači mesec-dva, u poređenju da mi totalno odu oči od ovog nakaznog efekta...
 
nažalost, ta govorkanja još nisu potvrđena.
 
fora. da stvarno izađe BB na PC, to bi bilo u dnevniku 2 na RTS.
 
Nazad
Vrh Dno