Šta je novo?

PS2/PS3 SingStar - domaće pesme?

MagicMaster

Čuven
Učlanjen(a)
12.05.2007
Poruke
6,142
Poena
500
Kupio sam klincima one mikrofone.

Rade i sa PS2 i sa PS3.

Vidim da se lepo zabavljali.

Da li je možda neko imao iskustva, ili video, čuo, probao, da li postoji
"otvorena" verzija igre za PS2 ili još bolje PS3 gde možeš sam da ubaciš pesmu Mp3 ill čak i video spot, ubacio bi im malo Čorbe, Dugmića, RNR stvari i slično?

Hvala unapred.
 
Nema te mogucnosti na legalnim SingStar izdanjima, niti ce je ikad biti; siguran sam da ne moram da ti objasnjavam zasto. Osim toga, ne vidim ni kako bi to u tehnickom smislu bilo izvodljivo, pa nije to samo "uploadovati video i titl", kako ce da ti se odrade tonaliteti, graficki prikaz vokala, bodovanje itd; nisi valjda ocekivao da i to moze "automatski" ? :) Takve stvari moze da uradi samo profesionalac/sluhista, rucno (svojevremeno sam negde procitao da po jednoj jedinoj pesmi SingStar London tim od 4 osobe potrosi ukupno ~80 radnih sati) . A te finese su upravo ono sto izdvaja SingStar od "Boki karaoke" i slicnih "projekata"...

Jedino sto mogu da ti sugerisem je da probas da nabavis "Singstar Rocks Hrvatska", lokalizovano hrvatsko izdanje za PS2 koje ima mesavinu inostranih i hrvatskih pesama (Djavoli, Gibonni, Kazaliste, Valjak...).
 
Poslednja izmena:
To sam našao, imam 9 komada za PS2, jedan od njih je to .....

Ma dobro, nisam ja mislio "Pod obavezno" singstar, nego bilo šta na tu foru .... možda ima neko homebrew opensource gde je baš taj "automaCki" sistem .... :) :)
 
To sam našao, imam 9 komada za PS2, jedan od njih je to .....

Ma dobro, nisam ja mislio "Pod obavezno" singstar, nego bilo šta na tu foru .... možda ima neko homebrew opensource gde je baš taj "automaCki" sistem .... :) :)

Aha, zelis bilo sta u sta mozes da "uguras" svoje pesme, a da radi sa Playstation mikrofonima. Sta da ti kazem, srecno, javi ako pronadjes :)
 
Da, baš ti ... i bilo kakva karaoke igra je OK, ne mora biti SingSTar ...
 
Nazad
Vrh Dno