Šta je novo?

Project Thirty (Corsair 600T) worklog

Sta je ispod `aube?
 
I kako ces da ga modujes?
Vec vidim peskiranje svega ispod haube i farbanje u crno i baby blue. Secenje haube i postavljanje pleksija...
 
Poslednja izmena:
gde nadje sa fabrickim gasom? :D rekao bih da je to idealnije od 320D makar sto se odrzavanja tice, a ako ne trosi vise od 13-15 gradske voznje onda je pun pogodak...?
 
Jedan prijatelj mi ga pronasao :) Oba mesta za tocenje su smestena lepo ispod poklopca ;) Po gradu trosi 11 gasa kad ga bas lepo vozis..
 
pa mozes da kazes i city (manchester city) plava :D
Zbog vanile u 30ici mi se cini da volis blaze boje.
pcie.jpg
 
CRVENO PLAVO I BELO ! BMW MOTORSPORTS:)
p.s Mora da bude ludo,brzo i da izadje opet na MDPC :)
bmwz4gt3000opt-1267718898.jpg
 
Poslednja izmena:
de ? :D
 
Otvori i ovde temu sa novim modom. ;)
 
A zasto bi te tamo trazili ako uporedo radis worklog i ovde? :)
 
A sto nebi pratili taj worklog tamo gde jeste? ;)
 
Jel toliko tesko da se okace i ovde slike ili je ovde nesto drugo u pitanju?
Ako je to samo ekskluziva za neki drugi forum onda ok, ne moram ni da gledam jer nije ni namenjeno za moje oci.
My 2 cents.
 
zato sto nece da radi worklog ovde. tamo je "ekskluzivno". dosao je samo da pozove...

Covek rece, citiram: "u pitanju je domaci forum gde sam radio uvek worklog uporedo sa ovde."

Posto kaze uporedo to znaci da je radio i ovde.
E sad mozda ubuduce nece kaciti ovde.
 
Jel toliko tesko da se okace i ovde slike ili je ovde nesto drugo u pitanju?
Ako je to samo ekskluziva za neki drugi forum onda ok, ne moram ni da gledam jer nije ni namenjeno za moje oci.
My 2 cents.

Pa da nije namenjeno i za tvoje i za svačije oči, Igor ne bi ni javljao ovde gde može da se prati rad na njegovom novom projektu. Logično, zar ne?

Ne znam u čemu je problem da, ako te zanima njegov rad, tamo pratiš njegov novi projekat, kad već iz objektivnih razloga samo tamo i može da se prati? A mislim da nije teško zaključiti koji su to razlozi.

Bez uvrede, ali ne mogu da verujem šta sve ljudi nalaze kao izgovor da pljuju po nekome...
 
Kobayashi hvala na objasnjenju, veoma lepo receno ;) Da potvrdim samo, najavio sam projekat ovde iz postovanja prema ljudima koji su pratili moje dosadasnje projekte i to je to :) a zasto ga ovde necu postavljati je posebna tema o kojoj mi je i dosadilo vise da pricam i nije vise ni bitno. :wave: Ne treba dramatizovati jer ja sam na vasoj strani :D
 
Poslednja izmena:
Sto mislis da pljujem po Igoru? Ja stvarno ne vidim razlog zasto i ovde nebi kacio kao i do sada? Lepo je rekao da je uporedo kacio worklog. Zato sam i pitao gore: jel to tesko ili je nesto drugo u pitanju? Nemoj dizati tenziju kao da pravimo hajku na njega iz nekog ko zna kojeg razloga.
Jednostavno, ako workloga nema ovde necu ga ni videti kao ni dosta drugih ljudi koji posecuju samo ovaj forum. Prica stvarno nije komplikovana za onog ko zeli i moze da shvati.

Edit: ja sam ocigledno neobavesten. Dali bi samno neko podelio kakvu korisnu informaciju i objasnio i meni neupucenome zbog cega ovde necemo videti worklog?
 
Poslednja izmena:
Nemam nista protiv ali ne vidim zasto se i ovde ne kaci, i koji su to objektivni razlozi.
 
Ima covek razlog zasto je exluzivno worklog tamo,nije to nikakav njegov hir...
 
Jel smeju da se znaju ti razlozi?
 
Nazad
Vrh Dno