Šta je novo?

Project Thirty (Corsair 600T) worklog

jbl

Slavan
Učlanjen(a)
06.06.2005
Poruke
1,348
Poena
349
0.jpg


Posle dosta velike pauze i zakasnjenja, sa velikim zadovoljstvom svecano otvaram ovaj novi project worklog :) Imao sam plan da to uradim ponovo na svoj rodjendan ali ... :D
Pre nego sto bilo sta dalje napisem ili postavim iskoristicu priliku da se najpre zahvalim kompaniji Corsair koja mi je pruzila ogromnu podrsku za ovaj projekat kao i kompanijama Gigabyte i Noiseblocker na svom ucescu i lepom doprinosu :)
Negde sam vec pisao po forumima, Corsair 600Tkuciste je ovaj put na tapeti :) Moram reci da sam stvarno zadovoljan kako kuciste uzivo izgleda,vidi se da je svemu posvecena paznja cak i sitnim detaljima.
Iskreno nisam fan plastike koje na ovom kucistu ima dosta ali je plastika kvalitetna kao i sam finish na njoj, veoma lepo i za pohvalu!
U narednim pocetnim postovima, predstavljacu redom sve komponente u stock varijanti kroz stakla mojih ociju i mog foto aprata :D Hope you all enjoy as much as i doo :wave:
 
Oooooo ideeemooooooo!:guitar: Bas sam se pitao kad ces krenuti sa modom. :D Lep ti je i ovaj uvodni photo session, taman da zagolica mastu.
 
pa cestitam i da se prijavim za pracenje serije :)
 
matori,kao prvo da ti pozelim mnogo srece u novom projektu,i da ponovo dospes na strane MDPC-a,jer znajuci sta si u stanju da uradis,nebi me iznenadilo da ti i ovoga puta uspe da imas najlepsu masinu na svetu!predhodni projekat sam pratio bez daha,sad konacno opet imam nesto sto stvarno vredi ispratiti do kraja!nek je sa srecom!!!!:wave::wave::wave:
 
Prosli mod sam pregledao sa zakasnjenjem, ovaj necu :)
 
Znaci krenuo si sa novim modovanjem :), vec na pocetku se vidi kvalitet, pedantnost i predanost ovom poduhvatu. Zelim ti da sve ide po planu i nek ti je sa srecom!!!

PS: Jedva cekam nove slike :)
 
Wroom wroom ! E pa poslije twenty nine ovo se nesmijei propustit. Samo napred i srecno sa radom . Kreativnosti ne fali fala bogu sto se vidi iz proslog rada !
 
Mora da je sad dosta teze, jer mnogo ljudi ocekuje mnogo od tebe..:D
al samo napred, znas ti sta radis :)
 
Verujem da ljudi ocekuju mnogo ali to nije moj prioritet, zadovoljiti svakog je ne moguce i uvek ce biti nesto sto bi neko promenio/dodao/oduzeo. Meni je crilj da ja napravim sve po svom ukusu i zelji jer ipak ce stojati kod mene u sobi :D pa kome se svidja svidja kome ne ne u svakom slucaju podrska mi znaci i hvala svima na tome :wave:
 
Ok ljudi svi iscekujemo napredak ovog projekta ali mislim da je dosta postova tipa Samo napred i slicno.
Hvala. :)
 
hmmmmm....ako sam dobro video,ici ce crno-belo-siva kombinacija za sleeve? :)nice :)
 
Prvo, sve pohvale za tebe i tvoj predhodni modd. Nadam se da ce i ovaj biti toliko, a daj boze i vise uspesan ! Samo bi da kazem da nije potrebno da svaku sitnicu slikas tipa(Sraf, matica, podloska) u makro-u i stavljas .....Bice to mnogo.... Jos jednom ti zelim SVE NAJBOLJE !
 
Svaka cast za prethodni mod , extra je bilo , i jako lepo slikovito docarano. :)
Zelim ti puno srece u novom poslu :), i sve najbolje , samo udri i lepo sa tvoje strane sto delis sa nama.. :)
poz
 
Srecno s modovanjem i da ispadne sve kako si zamislio.Nadam se da necemo puno cekati finalni produkt cheers
 
Vrh Dno