simpson H je napisao(la):Nesharm iskreno, ako dobijes 300-350 da pevas!
Ja se ubih da prodam C5060 za 390e 🙂
nesharm je napisao(la):Koliko bih mogao da dobijem za Canon G5, ocuvan, u garanciji jos 2 meseca?
Pls, nemojte pisati glupe procene tipa 250 evra u sl 😉.
Ma i meni je, ali to nema veze sa ovom pricom :ddanijel00 je napisao(la):samo mi je prevelik...
Calibra 4WD je napisao(la):Neso ne slusaj ove pacere :-devil-:
Za cenu od oko 380-400evra SIGURNO U VRLO KRATKOM ROKU mozes da prodas G5-icu sa jos 2 meseca garancije pod uslovom da je dobro ocuvana
nesharm je napisao(la):Glas razuma 🙂. Thanx...
Jel se pojavio Rebel XT kod tebe?
ako nije tajna moze li bar neka orijentaciona cena(makar na pm.) i kako se kod tebe krece sada PRO1Calibra 4WD je napisao(la):Nije jos,ali ocekujem da cu ih moci poruciti sredinom Aprila
Tacno tako, na to sam i mislio, a i cene su razlicite sa ove i one strane "ebay-a" 😉nesharm je napisao(la):Ramone, pricam o nemackom Ebay-u, gde je meni sasvim realno moguce da nabavim aparat.
Americki ne treba komentarisati, to je ipak preko Bare.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari