Šta je novo?

Problem sa Vivax televizorom

dobry94

Slavan
Učlanjen(a)
19.09.2008
Poruke
78
Poena
310
Da li neko zna kako mogu da razvucem sliku preko celog ekrana? Kada prikljucim iptv set top box preko hdmi, slika mi se prikazuje samo u gornjem levom kvadrantu. Na drugom televizoru sve radi, dok na ovom postoje samo stura podesavanja (vivax 43s60t2s2sm )

Hvala unapred! Uskoro stavljam slike.
 
Da li neko zna kako mogu da razvucem sliku preko celog ekrana? Kada prikljucim iptv set top box preko hdmi, slika mi se prikazuje samo u gornjem levom kvadrantu. Na drugom televizoru sve radi, dok na ovom postoje samo stura podesavanja (vivax 43s60t2s2sm )

Hvala unapred! Uskoro stavljam slike.
Ovo možda reši problem:

 
Ne vredi, nemam na Irisu ta podesavanja. Postavicu ovo onda u temi za Iris TV, pre ce tamo neko odgovoriti.
 
Nazad
Vrh Dno