Šta je novo?

Problem sa RAPIDSHARE-om!!!

Radi!!!
Hvala skystar i thanks to antonow.
 
ajd da probam i ja, ja " imam herca da nesto menjam smesta :) "
 
lekić stvarno radi... sjajno!
 
Udri po downloadu dok jos traje :D:d:D
 
Radi, Rus je car !!!!!!
 
Ajde ljudi u cemu je stvar sta je ovo i kako j premostilo problem mora da ima neko objasnjenje
 
Ajde ljudi u cemu je stvar sta je ovo i kako j premostilo problem mora da ima neko objasnjenje
Jednostvno, Win ima direktno informacije o IP-jevima rapidshare.com servera, ne mora da vuče info preko rapidshare.com-a.
To naravno pali jer i serveri rapidshare.com-a rade, blokirana je izgleda samo veza sa njima (preko rapidshare.com-a).
 
Poslednja izmena:
koga briga kako radi, bitno je da radi !!!
 
Mozda ga sad ne obracunavaju :) i nema vise cekanja za one koji nisu uplatili :)

Ovo se zove piraterija na veliko :)
 
Probao, radi:)
E i hvala, puuunooo!!
Hvala i Rusima za ovo:p
 
Poslednja izmena:
Ali u cemu je frka RADi i bez toga jer je RAPID proradio tako da radi i bez host fajla sve po starom :d
 
Ali u cemu je frka RADi i bez toga jer je RAPID proradio tako da radi i bez host fajla sve po starom :d
Pa nije radio, pa je zato bila frka.
A i pojavile se kontradiktorne informacije na net-u, pa se ljudi malo uzrujali.
Evo, proverih i ja, radi regularno.
 
Pa nije radio, pa je zato bila frka.
A i pojavile se kontradiktorne informacije na net-u, pa se ljudi malo uzrujali.
Evo, proverih i ja, radi regularno.

Pa znam i ja sam "prijavio" kvar ovde, nego lepo je tehnicar rekao da ce biti oko ponoci i jeste.Strpljenje je vrlina :d
 
Ali u cemu je frka RADi i bez toga jer je RAPID proradio tako da radi i bez host fajla sve po starom :d

I ti sad nasao da nam se smejesh a mi ovde ceo dan kopamo da resimo problem a to da sad radi po starom to nemam pojma to je josh + na ovo sto smo iskopali tj. ovaj host file...:mad:
 
I ti sad nasao da nam se smejesh a mi ovde ceo dan kopamo da resimo problem a to da sad radi po starom to nemam pojma to je josh + na ovo sto smo iskopali tj. ovaj host file...:mad:

Kao sto neko vec ovde rece "jel ti frka da odmah skines neki fajl za posao" :d :d :d Bez ljutnje ali tehnicar je dao pravu informaciju.
 
I meni radi normalno posle nekoliko sati prekida, najverovatnije su imali hardverski problem pa je zato prso malopre.
 
Bitno je da je nalog OK, svi fajlići su na broju, a i brojač deluje regularno, hehe. ;)
 
Poslednja izmena:
news:
20. January 2008 - Problems accessing RapidShare

Unfortunately, starting at 5 pm CET, one of our carriers experienced a severe technical problem with their hardware, causing a loss of 50 gigabit of bandwidth. Therefore RapidShare was unavailable for several hours. We already have taken steps to avoid this particular problem in the future.
 
Meni radi i bez ikakvog cackanja bilo cega ;)
 
ne daj se rapid ! i ja sam se malo ubedacio iako imam nalog za 1 mesec samo
 
Na Sezamu sam, meni ne radi.
Jedino kako mogu da pridjem RS je preko 80.239.151.250 i to jedva.
 
Meni (Telekom) radi sve OK od 23:45h sinoc do sada najnormalnije.
 
Nazad
Vrh Dno