Šta je novo?

Problem sa NERO 5.5.9.9

Aragorn

Čuven
Učlanjen(a)
19.12.2001
Poruke
724
Poena
665
Imam NERO 5.5.9.9. i problem sa njim.

Naime, kada ga startujem, uvek se dize onaj glupi NERO Express, a ne standardni interfejs. Zanimljivo je da se "normalni" interfejs podigao samo prvi put, odmah po instalaciji programa i nikad vise.

Ima li neko resenje za ovo?
 
imao sam identicni problem sa 5.5.9.0 verzijom i resio sam ga krajnje jednostavno. Uninstall - install kombinacijom. Posle ponovnog instaliranja nije vise ludeo. Za svaki slucaj posle uninstall-a izbrisi njegov direktorijum, a posle instaliranja restartuj kompjuter.
 
u glavnom prozoru neroexpresa (kada bitras sta hoces da snimis) u donjem redu levo imas ikonicu za nero - odmah posle ikonice znaka pitanja (help)
 
Ne vredi, nista ne pomaze...

I kada se staruje nero.exe iz Program Files -isto. Probao sam da reinstaliram NERO i nije pomoglo...

Zanimljivo je da je problem poceo da se javlja tek posle "registracije", pre toga je radio normalno.

BTW, kada kliknem na NERO ikonicu (pored HELP-a), dobijam samo about prozor, nista vise.
 
Aragorn je napisao(la):
Ne vredi, nista ne pomaze...

I kada se staruje nero.exe iz Program Files -isto. Probao sam da reinstaliram NERO i nije pomoglo...

Zanimljivo je da je problem poceo da se javlja tek posle "registracije", pre toga je radio normalno.

BTW, kada kliknem na NERO ikonicu (pored HELP-a), dobijam samo about prozor, nista vise.

ne treba da ga deinstalirash - u pitanju je samo losh serijski broj. neki seriali daju samo express verziju dok neki otkljucaju program u potpunosti.
ukucaj mu drugi serijski broj iz generatora i proradice(odes na ikonicu sa upitnikom pa izaberes "registration"), ako ne, onda pokusaj jos jedan broj pa tako sve dok ne proradi. (meni je proradio vec sa drugim serialom koji mi je generisao keygen)
tek onda ce ono dugme sa ikonicom nera stvarno postati funkcionalno i prebacicete u full mode nera.
 
Ajde poshaljite keygen ili link za skidanje keygena za nero 5599.
mail
 
Svaka chast Grozdo najbrzi si !!!! cheers
 
Radi!!!!

U pitanju je bio serial, hvala austine.
 
Nazad
Vrh Dno