Aragorn
Čuven
- Učlanjen(a)
- 19.12.2001
- Poruke
- 724
- Poena
- 665
Imam NERO 5.5.9.9. i problem sa njim.
Naime, kada ga startujem, uvek se dize onaj glupi NERO Express, a ne standardni interfejs. Zanimljivo je da se "normalni" interfejs podigao samo prvi put, odmah po instalaciji programa i nikad vise.
Ima li neko resenje za ovo?
Naime, kada ga startujem, uvek se dize onaj glupi NERO Express, a ne standardni interfejs. Zanimljivo je da se "normalni" interfejs podigao samo prvi put, odmah po instalaciji programa i nikad vise.
Ima li neko resenje za ovo?