Šta je novo?

Problem sa Google Play prodavnicom na FOX smart TV, Android 11

imaarkoo

Zapažen
Učlanjen(a)
14.11.2022
Poruke
4
Poena
1
Pozdrav svima, uzeo sam 42AOS430E Fox smart sa Android 11 operativnim sistemom.
Sad kad instaliram Google play prodavnicu, nakon instalacije kad hocu da je pokrenem izbacuje mi sledecu poruku:
"Ova verzija aplikacije nije kompatibilna sa uredjajem. Da bi ste resili taj problem, idite na Podesavanja i deinstaliraj te azuriranja aplikacije Google Play prodavnica."
Sad ja ta podesavanja ne mogu da nadjem nigde, da li uopste i moze da radi Google Play.
I jel koristi neko od vas IRIS TV GO, tj jel moze nekako da se instalira i radi, bez da se skine sa Google Play-a. Citao sam prethodne postove, ali nema nista konkretno.
 
Колико видех, и ако сам добро разумео, на ТВ- је андроид OSP - дакле "чист" андроид без игде ичега. Сад је питање која верзија ириса може ма њему да ради, а вероватно је то она за телефон.
Скини одавде, па пробај да инсталираш
 
Gledao sam nešto na brzinu da li da ga uzmem...
Piše da je android TV operativni sistem.
Ne mogu da tvrdim ali ti treba Google play za android TV i Iris smart aplikacija. Obrati pažnju na TV, nije Google play za telefone i slično.
 
Problem mi je sto mi ne radi Google Play, a sve te aplikacije idu preko njega. Ima on neki svoj App, preko koga skidas neke aplikacije, ali tamo nema nista.
Kad odem preko Tv-a na mts sajt i tamo da skinem IRIS, on me navodi na Google Play. Probacu sa ovim sajtom gore da skinem IRIS.
Samo me zanima da li uopste moze TV da podrzi Google Play?! Ne znam kako da deinstaliram ta azuriranja sto mi izasla kao poruka. Mozda kad bih to odradio, moglo bi da odradi.
1668435150045.png
@Salac UE ovo je sa sajta koji si mi poslao, i skinuo sam ga na kompa, hteo da instaliram i da vidim dal ce na njemu da radi.
I sad meni tu izadje ovo obavestenje, i tu kazer da SmartTV TV-SP01A nije kompatibilan, sto znaci da verovatno nece da radi. Mada cu pokusati sa TV-a da skinem, pa da vidim sta ce da mi izbaci.
 
Pozdrav svima, uzeo sam 42AOS430E Fox smart sa Android 11 operativnim sistemom.
Sad kad instaliram Google play prodavnicu, nakon instalacije kad hocu da je pokrenem izbacuje mi sledecu poruku:
"Ova verzija aplikacije nije kompatibilna sa uredjajem. Da bi ste resili taj problem, idite na Podesavanja i deinstaliraj te azuriranja aplikacije Google Play prodavnica."
Sad ja ta podesavanja ne mogu da nadjem nigde, da li uopste i moze da radi Google Play.
I jel koristi neko od vas IRIS TV GO, tj jel moze nekako da se instalira i radi, bez da se skine sa Google Play-a. Citao sam prethodne postove, ali nema nista konkretno.
Samo uradi fabricki reset televizora i proradice ti google play prodavnica. Isti problem sam imao sa jednim foxom.
 
Nije Smart TV kompatibilan sa Iris go.
Treba ti Iris SMART aplikacija, totalno druga stvar.
Čisto da znaš da su ti sve sasvim drugačije stvari.
 
Па ја сам ставио Iris Go а не smart из разлога што је, како написах, у питању андроид OSP. Барем тако стоји на сајту FOX-а. Дакле, да је андроид ТВ ваљда би написали.
Ал и нека, за почетак проба ово што је предложио @Citizen Kane.
 
To je neka cudna verzija androida na tom foxu. Npr netflix ima preinstaliran i to mobilna verzija i pusta max u 480p. A eon tv ima u prodavnici i to android tv verziju sa aktiviranjem preko koda. Iris smart takodje ima u google play prodavnici. Dizni isto android tv verzija. Hbo takodje. Evo i dokaz da ima iris smart.
 

Prilozi

  • IMG_20221114_174933.jpg
    IMG_20221114_174933.jpg
    369.7 KB · Pregleda: 43
Znači, ako sam dobro razumeo, nema Netflix regularna TV aplikacija da se skine.
Onda ga zaobilazim.
 
Nema. Ima preinstalirana mobilna verzija koja ne moze da se obrise. Verzija za tv postoji u play store ali ne moze da se instalira.
 
To je neka cudna verzija androida na tom foxu. Npr netflix ima preinstaliran i to mobilna verzija i pusta max u 480p. A eon tv ima u prodavnici i to android tv verziju sa aktiviranjem preko koda. Iris smart takodje ima u google play prodavnici. Dizni isto android tv verzija. Hbo takodje. Evo i dokaz da ima iris smart.
Koji je ovo app store?
 
Pozdrav,jel radi youtube barem normalno na ovom TV-u?Planirao sam da uzmem..
 
Slobodno uzmi, skroz ok tv za te pare. Radi Netflix, Youtube, HBOMAX, SkyShowTime, Eon, casting sa mobilnog...
Kao sto je Citizen Kane rekao, moras resetovati tv da bi proradio google play store ali ja sam morao da izaberem engleski jezik. Na srpskom mi je opet izbacivao gresku da nije kompatibilan.

Meni je korektan, solidno zivahan interfejs... ***** li ga, sta bi vise za te pare.
 
Kako se resetuje smart fox tv android na fabricka podesavanja,nemogu da otvorm play prodavnicu i neke aplikacje se izbrisale
 
Da li moze da se resetuje ili restartuje nekako fox tv ?
 
Nazad
Vrh Dno