Šta je novo?

problem sa ATI i agp voltazom

genijalcin@23

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
16.06.2003
Poruke
4,414
Poena
440
veoma cudna stvar se desava. Pre neki dan sam ubo u masinu jednog ATI-ija, koji mi je ortak pozajmio, i posle nekih dvadesetak minuta rada pocele su male anomalije da mi se pojavljuju na desktopu. Kada sam bacio pogled kolika je agp voltaza, video sam 2.3 V??? Mislio sam da je do ploce (EPOX 8K3A+), medjutim kada sam ubo nvidiju davala je regularnih 1.5. ATI-ja nisam imao prilike da probam na drugoj ploci. Jel je kartica zrela za reklamaciju?
 
Pa ubodi je opet ili probaj rucno da setujes voltazu. Tek tada je salji na reklamiranje
 
OptiPlex je napisao(la):
Pa ubodi je opet ili probaj rucno da setujes voltazu. Tek tada je salji na reklamiranje


ubadao sam je vise puta, a fora je sto ploca nema podesavanje AGP voltaze. Inace, kao sto rekoh, sa nvidia radi ok
 
Znaci muke 🙁 Probaj sa apdejtom najnovijeg biosa, ako ni to ne upali - :boom: prodavca 😀
 
Nazad
Vrh Dno