- Učlanjen(a)
- 16.06.2003
- Poruke
- 4,414
- Poena
- 440
veoma cudna stvar se desava. Pre neki dan sam ubo u masinu jednog ATI-ija, koji mi je ortak pozajmio, i posle nekih dvadesetak minuta rada pocele su male anomalije da mi se pojavljuju na desktopu. Kada sam bacio pogled kolika je agp voltaza, video sam 2.3 V??? Mislio sam da je do ploce (EPOX 8K3A+), medjutim kada sam ubo nvidiju davala je regularnih 1.5. ATI-ja nisam imao prilike da probam na drugoj ploci. Jel je kartica zrela za reklamaciju?