Šta je novo?

Problem sa A95X F4

destructor

Cenjen
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruke
39
Poena
155


Pozdrav svima. Imam problem sa ovim smart boxom. Kao sto se vidi u video klipu, prilikom bootovanja dolazi do freezovanja i onda se uredjaj resetuje i tako u krug.
Uradio sam hard reset i opet sve isto.
Sta da radim i ima li pomoci?
 
Tesko ,isti problem sam imao i ja,posle par hard reseta je poceo kao da radi,neko vreme,a onda je pocelo zezanje da je kao upalje(svetli display)ali nema signala na TV (kao da je ugasen).
Ogromno smece od box-a kao i 99% drugih,pri tome A95X F4 uopste nije u nizoj kategorji po cenama.Veruj mi na rec oporavio sam se kad sam uzeo Mi box 4 i kurtalisao se te bede.
 
Poslednja izmena:
Пробајте SLIMBOX - можда му удахнете нову свежину 😉
 
Uradio sam pola posla i onda vidim da nemam USB kabl sa oba ista konektora 🙂 i ne zavrsih fleshovanje.
 
Како мислиш пола посла без кабла? 😁
Једино ако си рачунао на то да си скинуо SLIMBOX и USB Burning Tool?
 
Nazad
Vrh Dno