Amon_Ra je napisao(la):Hehe, ja sam bas mislio da nikad necu preboleti te dve linije.. prvi put kada sam ih video zgrozio sam se - reko koji je ovo shit! Vec posle par dana se naviknes, cak ih i zaboravis, a na njih te podsete ortaci kad' dodju i pitaju te: "Brate koje su ti ovo linije?!" 😀
a mozda tvoje drugarice nisu ni znale sta treba da pitaju 😀byMaX je napisao(la):Ortaci ti se bas razumeju u kompove... pa to nisu pitale ni moje drugarice 🙂
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari